Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kiságy után gyerekeknek való...

Kiságy után gyerekeknek való ágy helyett nagy és vastag matrac?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének a "minek neked gyerek, ha még ágyat sem tudsz neki venni?" üzenetek, leszögezném, hogy nem erről van szó... :D Kisfiam most "nőtte ki" a kiságyat, nézegettem kisgyerekeknek való ágyakat, de eszembe jutott egy olyan, hogy vennék nagy, felnőtt ágyba való vastag, minőségi matracot és egy ilyen kipárnázott "leesés gátlót" (nem tudom, hogy hogyan nevezik), ami arra a része tudnék tenni a matracra, ahol a feje van. Azért gondoltam erre a megoldásra, mert egészséges (gerincnek nagyon jó matracokat lehet venni), nagy és fiam hajlamos kóborolni éjszaka is, onnan pedig nem esne nagyot... Valami ilyesmire gondoltam: [link]

Mit gondoltok erről, lehet valami hátulütője? Köszi! :)


2017. nov. 23. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én akkor már inkább normális fenyőágyat vennék neki, akár franciát is ha elfér nálatok (akkor hozzá tudsz bújni mikor elalszik ha igényli), mert tényleg egészségesebbek ezek a matracok ,de akkor vegyél hozzá egy keretet is ,anélkül elmozdul a leeesésgátló.

[link]

ilyesmire gondoltam, aztán ebbe olyan matrac ami tetszik.

2017. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó földön tárolni a matracot, az ágyrács se véletlenül rács, nem csak egy tömör lap.

Egyébként mi is kihagytuk a gyerekágyat, kiságy után felnőtt egyszemélyes ágyat vettünk.

2017. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom, azért is kell ágyrácsra tenni a matracot, hogy tudjon szellőzni, különben bepenészedhet. Sógornőmék aludtak így az albérletben, a parkettán volt a matracuk, és költözéskor eléggé lesokkolódtunk, mikor pakoltunk és megláttuk, hogy mekkora fekete penészfoltok jelentek meg a matrac alján.
2017. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Mi ilyet vettünk a 2,5 évesnek szuper matraccal és leesésgátlóval. Erről fog férjhez menni:)


A matrac még úgy is bepenészedhet, ha az ágy alá pakolsz, úgyhogy semmiképp ne tedd a földre.

2017. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!