Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba

A kérdés

Kiságy után gyerekeknek való ágy helyett nagy és vastag matrac?

Mielőtt jönnének a "minek neked gyerek, ha még ágyat sem tudsz neki venni?" üzenetek, leszögezném, hogy nem erről van szó... :D Kisfiam most "nőtte ki" a kiságyat, nézegettem kisgyerekeknek való ágyakat, de eszembe jutott egy olyan, hogy vennék nagy, felnőtt ágyba való vastag, minőségi matracot és egy ilyen kipárnázott "leesés gátlót" (nem tudom, hogy hogyan nevezik), ami arra a része tudnék tenni a matracra, ahol a feje van. Azért gondoltam erre a megoldásra, mert egészséges (gerincnek nagyon jó matracokat lehet venni), nagy és fiam hajlamos kóborolni éjszaka is, onnan pedig nem esne nagyot... Valami ilyesmire gondoltam: [link]

Mit gondoltok erről, lehet valami hátulütője? Köszi! :)

2017. nov. 23. 14:10  Privát üzenet  

A válaszok

Én akkor már inkább normális fenyőágyat vennék neki, akár franciát is ha elfér nálatok (akkor hozzá tudsz bújni mikor elalszik ha igényli), mert tényleg egészségesebbek ezek a matracok ,de akkor vegyél hozzá egy keretet is ,anélkül elmozdul a leeesésgátló.

[link]

ilyesmire gondoltam, aztán ebbe olyan matrac ami tetszik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. nov. 23. 14:16 Privát üzenet

Nem jó földön tárolni a matracot, az ágyrács se véletlenül rács, nem csak egy tömör lap.

Egyébként mi is kihagytuk a gyerekágyat, kiságy után felnőtt egyszemélyes ágyat vettünk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. nov. 23. 15:12 Privát üzenet
Én nem ajánlom, azért is kell ágyrácsra tenni a matracot, hogy tudjon szellőzni, különben bepenészedhet. Sógornőmék aludtak így az albérletben, a parkettán volt a matracuk, és költözéskor eléggé lesokkolódtunk, mikor pakoltunk és megláttuk, hogy mekkora fekete penészfoltok jelentek meg a matrac alján.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. nov. 23. 15:36 Privát üzenet

[link]

Mi ilyet vettünk a 2,5 évesnek szuper matraccal és leesésgátlóval. Erről fog férjhez menni:)

A matrac még úgy is bepenészedhet, ha az ágy alá pakolsz, úgyhogy semmiképp ne tedd a földre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. nov. 23. 15:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
100x60 babaágy?
Ez így mennyire egészséges gyerekeknek/felnőtteknek?
Volt bárki másnak, hogy megsüllyedt minimálisan a kókuszmatrac a baba alatt?
Tatabányán van valahol olyan bizományi, olcsóbban tudnék venni gyerekmatracot? Ma jártam először a kórház melletti Gézengúz bababoltban. Egy sima baldahinos ágynemű garnitúra 15....
Milyen matraccal használjátok a légzésfigyelőt? Nem puklis tőle vagy nem dölöngél?
Milyen 90x200-as matrac lenne jó gyerekeknek? 3 és 7 évesek, ha ez számít. Ami nem rugós, és nem 100 e ft darabja (de nem is 5e). A Jyskben kaphatók milyenek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaszoba, gyerekszoba rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!