Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van olyan pihenőszék, ami...

Van olyan pihenőszék, ami nagyobbaknak is jó?

Figyelt kérdés

Első gyereknél kaptunk kölcsön baba pihenőszéket, de nagyon gagyi volt. Most jön a 2. gyerek, vennénk valami jobbat (nem az a cél, hogy drága legyen, nem is kell, hogy zenéljen, vibráljon, csak legyen kényelmes).

Azt szeretném, hogy elbirja a 2 éves nagytesót is, biztos belemászna majd.


2021. nov. 18. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Bemászik, kiszeded, vagy nálatok mindent lehet és ráhagyod?

Nuna Leaf amúgy, abba még te is beleülhetsz.

2021. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 georgina1221 ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk Bright Starst Ingenuity rezgő-zenélős pihenőszékünk van. 18kg-ig terhelhető, még a 3,5 éves nagylányom is beleül néha.

2021. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fisher Price-nak van, mi is azt vettük meg. 3 éves korig lehet használni. A nagy most 2,5 éves múlt, néha még szívesen belül, de inkább már a kicsi használja. Rezgő funkciót tud, de mi azt sem használtuk soha. Nem olcsó, több mint 20 ezer ft környékén van, de én direkt olyant kerestem, amit sokáig ki lehet használni, és két gyereknek is jó. Így szerintem annyira nem is drága. Főleg ha azt vesszük, hogy egy zenélő, csilli-villi is kerül ennyibe, amit csak 9 kilóig lehet használni.
2021. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!