Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi babapozicionálóról? Miben különbözik a babaöböltől? Van értelme szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 19. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Először is lényegesen olcsóbb mint az öböl. Viszont ez meg az ágyon foglal nagy helyet. Nem tudom, hárman hogy lehet így aludni.

Nekünk az öböl nem vált be.

A baba nagyon jókat alszik benne, viszont alapvetően a mi gyerekünk hangos álmában, szuszog, mekeg, morog, vicces torokhangokat ad ki, amitől mi nem tudtunk pihenni, így ment a saját szobájába.

2022. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A babaöböltől alapjaiban különbözik, az ugyanis egy rácsos ágy, aminek egyik oldalát le tudod nyitni. Ez inkább egy babafészek.
2022. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez lényegében egy babafészek. A baba otthonosan, kuckósan érzi benne magát. Már amelyik, a miénk nem szeret benne lenni, pedig akitől kapuk, ott meg a gyerek imádta.
2022. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy babafészek, nekünk jó volt, de el ne hidd, hogy 12 hónapos koráig használható, ahogy elkezd kúszni kijön belőle.
2022. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hosszabbton i kább kátos



Kb az első 3 hónapban használható


(4 hónaposan forogtak a gyerekeim, ha korlàtozod az sem jó, mert nem saját ütemben meg a mozgásfejlődés)


12 hónaposan a kisebbik pedig 2 hónapja jàrt màr…nemhogy megmarad egy “fészekben”


Ezt csak azért írom, mert jó tudni.


Amúgy az elején nagyon szuperek lehetnek a kuckózós babáknak.

2022. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk hagyományos babafészkünk volt, szerettem nagyon, de jól monjda az #5, nincs az az isten, hogy azt egy éves koráig használd :D Én olyan 4-5 hónapos korában elpakoltam, de addigra már jó pár hete nem használtuk, max a macskának volt kényelmes fekhely addig is. Amint elkezd forgolódni már veszélyes lehet (belefordul arccal a peremébe pl), de miután már kúszik-mászik teljesen felesleges, mert kificereg belőle (álmában is, igen).

Én ennek ellenére továbbra is azt mondom, hogy jó dolog, amíg használtuk, addig tényleg használtuk, szuper gondolat, hogy elalszik mellettem a kanapén, aztán ha már megyek én is aludni, öblöstől fogom és viszem a hálószobába, észre se veszi, hogy megmozdítottam. Plusz megszokja, ismeri, ezért idegen helyen (pl nagyinál?) is nyugodtabban alszik benne. Legalábbis nálunk ez volt a tapasztalat.

2022. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!