Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van értelme a kád állványnak,...

Van értelme a kád állványnak, megkönnyíti a fürdetést?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy ti vettetek a kádhoz állványt...? Anno feleslegesnek tartottam, nem vettem, földre letettem a kádat letérdeltem és úgy fürdettem a kislányt. Most viszont ikerbabákat várok, nagyon gondolkodom az állványon márcsak a császár miatt is, talán így könnyebb lenne a fürdetés.
2018. nov. 28. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én már az első gyereknél is használtam, aztán pici korkülönbséggel születtek az ikrek, a nagy már rég fürödhetne kádban, de én utálok udatérdelni a mai napig.
2018. nov. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Én ugyanebben a helyzetben vagyok. Első gyereknél nem vettem, de az spontán szülés volt, nem volt gondom hajolgatni. Bár nem volt a legkényelmesebb.

Most ikreket várok, készülök, hogy mi van ha császárral jönnek majd. Már megvettem a kádat és az állványt is. Épp hogy le kell hajolni mellé egy ici picit. Így elég kényelmesnek tűnik. Alig várom, hogy kipróbálhassam :-)

2018. nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk nincs állványunk, mert elég kicsi a lakás, így is minden négyzetcentiméter ki van használva. Én az ágyra raktam a kiskádat és mellé ültem, nem kellett hajolgatni, de ha meg tudtam volna oldani a tárolását, mindenképp vettem volna.
2018. nov. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem vettem, volt egy dohányzóasztal ami nagyobb volt mint a kád, arra tettük rá az elsőnél, a kicsinél ez màr nincs meg, simán a fürdőben a földön fürdetem
2018. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk van, összecsukható, így sokkal kényelmesebb, mint hajolgatni.
2018. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 babyboom567 ***** válasza:
49%
Anyukámnak volt egy fából készült rács(nagyapám csinálta) a kádon amire tette a kis kádat mikor a tesómat fürdette,és később még nagyon sokáig használta pl mosásnál.Én is akartam ilyet,nagyon praktikus, csak mire szereztünk volna, simán fürdött a gyerek a nagy kádba.Mikor újszülött volt a gyerekem, 2 székre tettük a kis kádat.
2018. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekunk van, vagyis mozes van allvannyal, amit babakadhoz is lehet hasznalni. De en nem szeretem, mert magas vagyok es hajolnom kell hozza, amit egyszeruen nem birok. Nem a szules miatt, alapban nem birja a hatam es a derekam a hajlast rovid ideig sem.

Nekem ezert konnyebb, ha a padlora rakom a kadat es luelok melle, mert azzal semmi gondom, a babat tartva is siman felallok.


Ikrekkel nyilvan mas szempont is van, ahhoz nem tudok hozzaszolni.

A legidosebb gyerekkel vettunk olyan allvanyt, ami magas volt (pelenkazo volt alapban es a tetejet lehajtva volt benne a kad). Az kenyelmes volt, nem kellett hajolni hozza, de a vizes gyereket jezben tartva kellett visszahajtani a tetejet, ezt utaltam. Illetve nem volt eleg mely a kad, rovid is volt, a fiunk pedig eleve nagy es hosszu, igy kb 3 honapos kora utan nem tudtam mar hasznalni. Emiatt olyat en nem akartam ismet.


Ha nincs gondod a hajolgatassal, akkor szerintem jo dolog. Az is praktikus, amit a rendes furdokadra lehet rakni keresztben, de nekem az szinten a hajlas miatt nem jo.

2018. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van, már a lányomnál is használtuk, most pedig az ikreknél nem is tudom mi lenne velem nélküli. Szerintem hatalmas segítség, hogy nem kell hajolgatni.
2018. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk van és szerintem csak kb 4 hónapos koráig használtuk mert utána nagyon elkezdett locsipocsizni és mindenhova fröcskölt. A fürdőben nekünk nincs hely hogy ott használjuk csak a szobában így inkább félretettük mielőtt a parketta bánta volna. Így is használjuk egyébként állványként de mondhatom, hogy nekünk nem annyira jött viszont ha nagyobb lenne a fürdőnk akkor imádnánk.
2018. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is fából készült állványom van, amit a kádra lehet tenni. Ez a legpraktikusabb. Összesen 4 léc a kád méreteihez szabva és két kis kocka a kád külső oldalának a belső pereméhez igazítva, ami az elmozdulást akadályozza. Leeresztős babakádunk van, de a simát is csak egyszerűen megdöntöd és kiöntöd a vizet a nagy kádba. Megtölteni is sokkal egyszerűbb és nem kell cipelni.

Ha van ügyes kezű ismerősöd aki elkészíti és van helyed, ahol tárolni tudod, ez a legegyszerűbb.

Közben rákerestem a neten, lehet készen is venni, csak nem fából.

[link]

2018. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!