Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit rakjak oda, ahol nincs...

Mit rakjak oda, ahol nincs leesésgátló?

Figyelt kérdés

van egy gyerekágyunk a 8 hónapos kisbabánknak.


kizárólag cicivel alszik el, így a feleségem a baba mellett van, amíg el nem alszik, utána a feleségem elmegy az ágyból egy másikba.


de vajon mit rakjunk arra a helyre (keretnek?) ahol nincs leesésgátlója a kisbaba ágyának?


csak példakép:

[link]


gondoltam vmi ajtót fabrikálok, de a feleségem nem engedi h. megsértsem az ágyat.


8 hónapos azért már szeret mocorogni alvás közben :) nehogy leessen.. akár h. ha felébred és nem vesszük észre és vándorol..


odarakott párnákat már arrébb tud tolni


fontos lenne h. csöndben lehessen a vaksötétben felhelyezni, h. ne ébredjen fel.


van bárkinek tippje?


Köszi.



2022. máj. 16. 22:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasonló gondunk volt, egy szivacsot tettem oda a földre :)

Ha esett vagy mászott akkor a szivacs 'megfogta'.

2022. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Leesés gátló? Vehető felcsatolható. Én amúgy alvásig szoptatom utána ágyba teszem, mintha kiütötték volna, észre sem veszi.
2022. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Én anno egy alacsony fotelt toltam oda a hattamlajaval.
2022. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Én is széket-fotelt tennék oda.

Egyébként kissé korai szerintem a sima ágy. Ilyen kisbaba meg racsosban is jól elvan, de ti tudjátok..

2022. máj. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a szoptatás miatt van ilyen ágy.

Az enyémnél azért bukott a rácsos ágy, mert olyan mélyre nem tudtam észrevétlen letenni. (majdnem beleestem én is) Onnan kikapni, megszoptatni, visszavarázsolni.

Egyszerűbb mellé feküdni, megszoptatni, majd ha elaludt, akkor felkelni és menni a saját dologra.

2022. máj. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
A földre vastagabb szőnyeget és párnákat. Így puhára esik ha úgy van. Lehet egyáltalán nem fog kigurulni, meglátjátok majd.
2022. máj. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az ágy nem egy 8 hónapos gyereknek való, hanem egy 2 évesnek....Vegyél rendes kiságyat
2022. máj. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Mindegy mit raksz oda, alapból veszélyes. Miért nincs rendes kiságya?
2022. máj. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nálunk kómás állapotig szoptatom utána berakom a kiságyába. De persze minden baba más.
2022. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges 8 hónapos nemsokára nem csak mocorogni fog, hanem feláll (ha még nem tette) és úgy átesik fejjel előre ezen a leesésgátlón, ahogy meg van írva. Főleg ha plusz leesésgátlóval teljesen körbe veszed.

Felelőtlenség ekkora gyereket felügyelet nélkül ilyen ágyban altatni.

Nem véletlen, hogy a mobil leesésgátlókra is ráírják, hogy 18 hónapos kor alattinál ne használja.

Ha mar "muszáj" kiságyon kívül altatni, vannak padlószintes házikóágyak vagy egy matrac is megteszi. Persze akkor is fontos hogy minden bababiztos legyen és felébredjetek, ha elkezd vándorolni.

2022. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!