Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit rakjak oda, ahol nincs...

Mit rakjak oda, ahol nincs leesésgátló?

Figyelt kérdés

van egy gyerekágyunk a 8 hónapos kisbabánknak.


kizárólag cicivel alszik el, így a feleségem a baba mellett van, amíg el nem alszik, utána a feleségem elmegy az ágyból egy másikba.


de vajon mit rakjunk arra a helyre (keretnek?) ahol nincs leesésgátlója a kisbaba ágyának?


csak példakép:

[link]


gondoltam vmi ajtót fabrikálok, de a feleségem nem engedi h. megsértsem az ágyat.


8 hónapos azért már szeret mocorogni alvás közben :) nehogy leessen.. akár h. ha felébred és nem vesszük észre és vándorol..


odarakott párnákat már arrébb tud tolni


fontos lenne h. csöndben lehessen a vaksötétben felhelyezni, h. ne ébredjen fel.


van bárkinek tippje?


Köszi.



2022. máj. 16. 22:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Mi kaptunk egy óriás plüss mackót ajándékba, és azt raktam mindig oda :D
2022. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
Én óriás plüsst és párnát tettem oda. Kisfiam 2 éves kora előtt kicsivel kapott ilyen ágyat, egyszer esett le eddig. 8 hónaposnak még kicsit korai.
2022. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereknek még rácsos ágy való, ez veszélyes. De ha azt valamiért nem akarjátok, akkor földre tett matrac, házikó ágy, amiről nem tud leesni.
2022. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták. Ez neki még veszélyes, ha elkezd ácsorogni, vándorolni, nem lesz neki biztonságos, simán átesik rajta.

Az én kislányom 9-10 hónaposan mindig állva várt a kiságyban, ha felébredt. Elmúlt egy éves, amikor már közlekedett úgy, hogy kivettünk két ágyrácsot és bőven elmúlt másfél, amikor az első rácsot lecseréltük leesésgátlóra. Sosem esett le az ágyról, de azért egy jó puha szőnyeg van előtte.

Ha feltétlenül ragaszkodtok a kiságy mentességhez, akkor én is csak a matracot javasolnám önmagában mégegy darabig.

2022. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Megfordítanám az ágyat


A fal felén lenne a rés.

2022. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15 vagyok…

De szerintem is veszélyes egy ekkora gyereknek..

Lassan majd ki akar jönni de még nem ügyes


Àtbukik rajta..

2022. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

140cm-es a leesésgátlós ágy

csak cicin alszik el, tehát h. ha leraknánk kiságyba, felébredne és kell az anyuka cicije h. elaludjon, ezért kell egy hely, ahol ki tud jönni az ágyból az anyuka

2022. máj. 18. 23:08
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
Anyuka akkor ügyesen raszojtqtja q gyereket, hogy ne cicin aludjon el, vagy simán betegszik szoptatás után q kiságyba. Egy ekkora gyereknek q leesesgatlos ágy nem biztonságos.
2022. máj. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17


Nekem is csak cicin elalvós gyerekem volt.

És fogtam magam és kiléptem az ágyból ( neki körben leesésgátlós van.. ahol ha átesik sem sérül, mert a földön van a szinte a matrac..)

2022. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
( a fal felé fordításra írtam)
2022. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!