Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szükséges vagy csak inkább...

Szükséges vagy csak inkább dekoráció a kiságyon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok kiságyon látom ezt a kipárnázást, nekünk még nincsen. Kell e, van feladata, vagy csak dekoráció főleg?


[link]


2022. máj. 31. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Én is úgy tudom, hogy növeli a bölcsőhalál kockázatát. Mi csak akkor kötöztük fel, mikor már forgott és arra ébredt, hogy bevágta a fejét. De abban a korban már nem jellemző a bölcsőhalál.
2022. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Mostanában jött rá egy kutató, hogy a bolcsohalal azoknál a gyakoribb akiknél kevesebb az az anyag ami segít jelet küldeni az agynak,hogy vegyen álmában levegőt. Ezzel most sok tévhit megdőlt.
2022. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de nem csak bölcsőhalàl, hanem fulladàs is lètezik. Annàl pedig rizikò, ha valami alà bekerül.
2022. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
De nem egy izgő-mozgónál. Újszülött esetén nem jó a rácsvédő.
2022. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
Egy újszülött a fejét nem bírja felemelni, hogy kerülne a rácsvédő alá?
2022. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
A làbàval tudja magàt lökni az ùjszülött, ès ùgy halad bàrmilyen felületen.
2022. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment mindenkinek a zöld! 👍 Akkor egyelőre nem veszek, majd csak később. Hiszen írtatok, hogy újszülötteknek nem szükséges, majd csak később, mikor már izgek-mozog. 😊
2022. máj. 31. 19:07
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
én ajánlom, hogy valami vastagabbat vegyél. nekünk mezei 3ezer ftos van (ajándékba kaptuk), de még annyit se ér. mondjuk extrán forgolódós babám van, és akkorákat koppan a rácsvédő ellenére hogy rossz hallani. most elégeltem meg és fogom lecserélni egy normàlisabbra, vagy ha nem talàlok akkor teszek a rács és a rácsvédő közé összetekert takarót vagy valamit…
2022. jún. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 Köszönöm szépen! 👍
2022. jún. 1. 09:04
 20/20 anonim ***** válasza:
Hasznos. Ha a baba forgolódik nem üti be a fejét. Ugyanis ekkor még nagyon sérülékeny a baba fejecskéje
2022. jún. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!