Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit tennél ha az egyik oldali...

Mit tennél ha az egyik oldali nagyszülőktől minőségi, természetes anyagokból készült játékokat, a másik oldali nagyszülőktől pedig gagyi műanyag vackokat kapna a kisbabád, kisgyereked? Mindent odaadnál neki?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 17:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként meg egy ekkora gyerek nem a márkát nézi. Unokaöcsém a drága játékokat félrelökte és az 500 ft-os dínóval játszott egész nap, illetve az egyik játék dobozával. Nem neked kell tetszenie az ajándéknak, hanem a gyereknek. Te sznob liba
2022. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl a gagyi műanyag edénykészlet 5 éve használatban van.

A fa építőjátékok pedig alig-alig voltak használva, el is fogom adni.

2022. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
A 6-os válaszom miért lett teljesen lepontozva? Mások is írták, hogy a gyerek néha jobban eljátszik a műanyag dologgal, mint a 20 ezer Ft-os fakockával, ők mégis fel lettek pontozva.
2022. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

A gyereknek nem a márka a fontos.

Nekem személy szerint a legkedvesebb plüssállatom egy gagyi plüss, nagyon vigyázok rá a mai napig, már közel húsz éves. Ellenben sok nagyon drága, márkás játékom végezte idővel selejtezőben. A nagyszülőknek csak arra van pénzük, de ha a gyereknek küldik, nyugodtan megkaphatná, nem elvárható, hogy mindenki vagyonokat költsön játékokra. Ha nem játszik vele, akkor idővel el lehet ajándékozni. A gyerek nem azt nézi, hogy ki gyártotta és mennyire strapabíró, az a fontos, hogy mi lesz számára szubjektíven értékes.

2022. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%

Mit tennék? Sürgősen elszégyellném magamat, hogy egyáltalán ilyen kérdést feltettem. Feltételezem hogy a "gagyi műanyag" játékokat épp olyan szeretettel adták a nagyszülők, mint a másik nagyszülőpár a minőségi játékot.

ILyen sznob szülő lennék, el is bújnék.

Odaadnám a gyereknek mindkettőt, aztán majd kiderül, hogy melyiket kedveli jobban. A gyerek kapta a játékot, döntsön ő, ne a sznob anyuci.

Az eszem megáll.

2022. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak pár hónaposan kedvence egy rizzsel töltött fél literes üveg volt😂😂
2022. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

16

A fiamé gyöngyökkel töltött cumisüveg. Jóó hangos volt,szerette. De az üres flakonnal is sokáig eljátszott. :D

2022. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%
nagyon szépen megköszönném.
2022. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
10. vagy még azt se. akkor lesz csak igazán picsogás a kérdező részéről 😂
2022. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem veszélyes az a gagyi, akkor odaadok mindent.

Egyszer volt, hogy a sógor karácsony másnapján kiszerelte a vijjogót egy autóból. :D

Én meg egyszer nagyon mérges voltam a mamára, mert a Jézuskában még bőszen hívő gyermek előtt elkezdte ecsetelni, hogy de aranyosan játszik azzal az autóval, micsoda jó vétel volt 150!!!! Ft-ért megvennie az ócskapiacon... -_- Ott se az autóval volt a baj, a kölöknek kifejezetten tetszett, csak a körítés, na...

2022. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!