Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hova érdemes tenni az ágyat a...

Hova érdemes tenni az ágyat a gyerekszobában?

Figyelt kérdés

Biztos hülyeség , nézzétek el nekem, Karácsony óta nem alszom éjszaka 4-5 óránál többet, mert a kis drágám 1-1,5-2 orankent kelt, és sokszor nem egyszerű visszaaltatni.

Sok mindent megorobaltunk már, de ami még nem jutott eszembe, hogy számít e ,hogy hol van az ágya? Pont az előbb olvastam olyan sikersztorit, hogy anyuka átrendezte a szobát és a 9 hónapos kislánya ataludta az éjszakát.

Szerintetek van ebben valami? Van hasonló tapasztalat? Hova érdemes tenni a kiságyat?



2022. aug. 31. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Én azt hallottam, de ez csak babona, hogy ne legyen hosszával a falnál, mert az nyugtalanítja.
2022. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Lehet vizéren van az ágy. Nézz utánna, kilehet méretni hol fut és hol nem. Ha azon van az agya akkor azért nyugtalan a gyerek.
2022. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Rendezd át a szobát, az mindig feldobja. Ha még alszik is utána dupla öröm
2022. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen errol en is hallottam, egy probat meger.
2022. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!