Utazóágy vagy járóka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 14 hónapos kislányom aki 84cm és 14kg. Szeretnék venni egy utazó járókát vagy ágyat amit kitehetek a teraszra vagy a nappaliba a délutáni alváshoz,amég én tudnám csinálni a dolgom a többi helységben nyugodtan. Vagy ha olyan van gyorsan betehessem egy 10 percre. Nagy a ház és mivel már megy-jön,felmászik pakol,nem hagyhatom magára sehol. :)

Viszont a súlya miatt bajban vagyok.. lényegében mindenhol 14-15kg a súlyhatár mindkét opciónál. Melyiket ajánlanátok erre a célre amire nekem kellene? És melyik a stabilabb ekkora babának?

Köszönöm a segítséget! :)



2023. aug. 3. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Járóka stabilabb lehet sztem..utazó ágy alja beszakadhat ha ugrál
2023. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg babakarámon nem gondolkodtál?

Habtapit tettem alá.


A járóka szerintem praktikusabb a mérete miatt is, és úgy gondolom a súlyt is jobban bírja

2023. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam már tört el utazó ágy fekvő részt ugrálással. Ő is nagy súlyú és magas is volt akkor. Nálunk úgy volt megoldva az utazó ágy kérdése, hogy egy bútor lapot raktunk a fekvő rész alá, arra vastag pokrócot és arra rá a gyári fekvő betétet. Gumis lepedővel az egész összefogható és megelőzhető, hogy elcsússzanak a dolgok. Az a fontos, hogy a bútor lap ne legyen nagyon vastag és mindenképp kisebb legyen picit mint a fekvő betét, hogy nehogy kilógjon alóla az éle és beüsse magát.

Én mindig is utazó ágy párti voltam, mert azt össze lehet csukni, arrébb lehet könnyen vinni.

2023. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagy fa babakarámunk van,de azt nehéz mozdítani.. takarításnál is borzalmas volt mindig arrébb cingálni.. és ugye nem fér ki az ajtón,így mindig szét kell csavarozni,ha máshova tettem,így azt bunkernak használja a nagyobb lány jelenleg :D

Akkor a járóka stabilabb,mint az utazóágy.

2023. aug. 3. 11:17
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm ez jó ötlet,ez akkor megoldható a járókánál is majd.

Nem is értem miért nem csinálják úgy meg ezeket,hogy gondolnának a nagyobb súlyú babákra.. nem minden gyerek egyforma.. -.-

2023. aug. 3. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utazó járóka jobb szerintem. Az már más kérdés, hogy meg is marad benne, nekünk mindkét gyerek utálta, csak aludni használták, ha mentünk vhova.
2023. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő teljesen szabadon van a házban,nincs korlátozva. Azért vagyok itthon,hogy vele legyek rá figyeljek. Nem kell benne lennie,csak a délutáni alvásra meg ha pl a sütőből kiveszek valamit és hipp hopp ott van,vagy lezuhanyozok ilyesmi kis időkre gondolok. De most találtam egy utazóágyat ami 20kg-ig bírja. Zopa márka.
2023. aug. 3. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Én gurulós összecsukható fa járókát vettem. Bírta a gyerekek súlyát. Volt hogy a 4 évesem is bement a kisebbhez...imádtam...az utazó szerintem nem olyan stabil...
2023. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végül járóka lett,plusz 5cm-es matracot is vettünk bele. Egy álom.. délután saját magától megy bele aludni,sőt éjszaka is abban alszik,a legjobb,hogy azóta fel sem kel éjjel enni. :)

Gondolom kényelmesebben elfér,forgolódhat nyugodtan.


Csak ajánlani tudom ezt a hordozható járókát,nekünk nagyon bevállt.

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

2023. aug. 30. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!