Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappali alváshoz járóka vagy...

Nappali alváshoz járóka vagy utazóágy?

Figyelt kérdés
1honapos a kisfiam.szopi utan altalaban bealszik es leteszem a kanapera.ez igy tudom hogy nem jo,plane hogy lassan siman le fog gurulni.(korbe van parnazva)azert nem viszem a kisagyaba mert itt jobban szemmel tudom tartani.meg az az ejjeli "helye".mit ajanlanatok a nappaliba?vagy ti ezt hogy csinaljatok?
2014. márc. 20. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne aludhatna nappal is az ágyában? Későbbiekben lenne könnyebb dolgod, ha a gyerek egyetlen helyet szokna meg ahol aludhat. Ha már nagyobb lesz és nem lesz szükség járókára akkor hol akarod majd altatni?
2014. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert alakult ez igy.de napkozben itt szoptatom a nappaliban,aztan bufi es mar alszik is.leteszem.akkor is kene valami ha nem alszik csak nezelodik.ha nagyobb lesz.nem hagyhatom egesz nap az agyaban.es nem ulhetek ott egesz nap en sem.
2014. márc. 20. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Fa járókában aludt napközben, amikor ilyen pici volt és volt benne egy járókabetét. Ez így majdnem olyan, mint egy kiságy, csak nagyobb.
2014. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napközbeni alváshoz én is a kiságyat javaslom, egy helyet szokjon meg. Nappal ha nem tudsz rá figyelni, szerintem járókába tedd, de egyébként le a földre játszószőnyegre, ott tud mozogni szabadon, ami nagyon fontos.
2014. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

a mi babánk velünk alszik egy szobába (most 8 hónapos).

A hálónk az emeleten van, ezért mi már a születésétől vettünk neki egy jó minőségű utazóágyat, amit a földszinti szobába (ami később a saját szobája lesz) állítottunk fel.

Itt alszik nap közben. (mikor még nagyon picike volt, akkor a nappaliban volt ez az utazóágy, később tettük be a szobába, mert ott mégis szeparáltabb).

Az utazóágyba vettem kókuszmatracot, hogy tényleg kényelmes legyen neki.

Nagyon szeret benne aludni, és egyáltalán nem zavarta őt össze, hogy nappal itt, éjjel pedig a mi szobánkban alszik.

Sőt, szerintem valamilyen szinten össze is köti és tudja, hogy ha a rácsos ágyikójában van, akkor éjszaka van, és sokat kell aludni! :)


Járókát kb. egy hónapja vettünk neki, mert már tényleg nem lehetett felügyelet nélkül hagyni. Ez van most a nappaliban. Nem igazán szeret benne lenni, mondjuk nem is sokat tesszük bele, csak tényleg arra az időre, amikor pl. ki kell szaladnom valamiért a házból, vagy valamiért nem tudok rá figyelni.

2014. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk két szint van,az emeleten van a szobája kisággyal,nappal kb 4 hónapos koráig lent aludt bölcsőben.Engem is megnyugtatott,hogy látom.Utána viszont kialakult a napirend,jobban zavarta a zaj így azóta a szobájában alszik,az átszoktatás nem okozott gondot.Ha nem lenne bölcső akkor a mai eszemmel járókát vennék mert azt később is tudnám használni.Ja,a földön is aludt többször (habszivacs,azon pléd,textil pelus) és nagyon sokszor melléfeküdtem és aludtam vele,onnan nem tudott leesni.
2014. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anyanaklenninehez válasza:
Nálunk napközben ott alszik, ahol el tudom altatni. Még 1-2-3 hónapos volt, eleve bealudt magától, ezért általában a kanapén. Most már izeg-mozog. Egy időben a kiságyban aludt napközben is, most legtöbbször a bébihintában. (6hónspos)
2014. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!