Akinek nem volt kiskád, állvánnyal annak bevált a kádba tehető babafürdető? Vagy újszülöttel az nagyon nem praktikus?

Figyelt kérdés

Már van egy 5 éves gyerekem, meg is maradt róla a kád àllvánnyal. De kicsit áttendeződtünk azóta helyileg, és nem tudom jelenleg hol tárolni az állványos kádat. Illetve tudom, de elgondolkoztam az ilyen fürdőkádba tehető fürdetőről.. helytakarékosabb, nem is kicsit, most hogy már négyen leszünk, sokkal praktikusabb lenne. De arra is emlékszem, hogy nagyon picike és törékeny volt a kisfiam, bár már elvileg van rutinom, de lehet hogy így 5 év távlatában nem leszek olyan ügyes hogy a kádba le-fel hajolgassak a babával. Ha mégis jó lehet, de nem a legelején akkor szerintetek mikortól? Mondjuk 3 hónapos kortol?

(Október végére várjuk majd, úgyhogy ráérek csak kiváncsiságból kérdezem..)


2023. szept. 18. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk volt két babakád is, de az Angelcare babatartót szerettem a legjobban 3 napos korától kezdve. A másodikkal már meg sem fogom próbálni a kiskádat, csak a nyűg van vele. Szerintem teljesen kihagyható születéstől kezdve.
2023. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk elég masszív volt a kádunk az előző helyünkön, így arra ráraktunk egy lapot, arra pedig a kiskádat. Ezzel megspóroltuk a hajolgatást. A második gyereknél ezt nem tudtuk eljátszani, mert nem bírná el az itteni kád, így a földre került. Kicsit kényelmesebb, mint kádba hajolni, de hely kell hozzá.
2023. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Egy bútorlapot tettünk keresztbe a kádon. Arra tettük a babakádat. Tökéletesen megfelelt.

A gyereket meg a mosógépre tettük törölközni,öltözni. Amíg picike volt.

2023. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Mi a konyhaasztalra tettük a kádat, és a nagykádba, mikor már ült. Állványra nem volt hely.
2023. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem volt allvany, a kiskadat a foldre raktam a szobaba, leultem a foldre es ugy furdettem. Amikor nagyobb lett a kiskadat bele a nagyba , de sosem hajoltam igazabol, hanem ultem kisszeken a kad mellett.
2023. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az ebédlőasztalra tettük a kádat, csak az bírja el. Az a hajolgátás nekem nem volt sem szimpatikus, sem kényelmes.
2023. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusú születéstől jó és kb. kitart ülni tudásig (ha nem nagyon későn tanul meg vagy óriásbêbi):

[link]

Volt kiskádunk, de nem bírtam emelgetni, így második gyerekkel vettünk egy ilyet, hogy a nagykádban fürdethessem, ha egyedül vagyok.

2023. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ. Igazàból meggyőztetek, hogy nem feltétlen kell nekem a kiskád. Annyi hogy nagy esély van rá, hogy császáros leszek, de bízom benne hogy hamar összeszedem magam és itthon már elboldogulunk a fürdéssel, kis hajolgatással.

Utolsó, pont ezeket nézegettem, szerintem ilyet fogunk mi is venni🥰 szerintem az első válaszoló is ilyesmire gondolt, be fogjuk szerezni! Köszi mindenki!!!

2023. szept. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!