Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Pelenkakukaba milyen szemetesz...

Pelenkakukaba milyen szemeteszsakot rak aki megsporolja a betétet bele?

Figyelt kérdés
Rossmannos, vagy tommi jobb?

2023. okt. 13. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hewa 60 l-es füles


Jobb, mint a saját zsákja a mi AC-ünkbe

2023. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem is vettem direkt pelenkakukát, mert még terhesen utánaolvastam, és mindegyikről voltak negatív vélemények, miszerint a szag az ígéretekkel ellentétben megvan. Akkor meg mi értelme van? Vettem sima pedálos kukát, oszt' jó napot.
2023. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kaptam ajandekba egy pelenka kukat, de nem vettem bele betetet, siman hagyomanyos kukazsakot belefuztem. Youtube-on is vannak asszem videok, hogy adott kukahoz milyen modszerrel lehet sima zsakot belerakni.


Ha nem nyitottam ki, tenyleg semmi szag nem jott ki belole, de ugye ha hasznalni akartam, amit napi tobbszor kellett is, ahhoz nyitogatni kellett. Olyan szaga volt, hogy oklendeztem tole, a csererol nem is beszelve. Szoval kb 1 honap hasznalat utan inkabb siman csak kidobtam a pelusokat a normal kukaba, azt pedig napi egyszer kiviszem. Ez igy jobban bevalt, raadasul legalabb a sima szemet kozott elveszik a kakis pelenka szaga, tehat egyaltalan nem budos. 😅

2023. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.. viszont ezzel a zsákkal, ha kinyitod sem jön ki a zsag, mert elêg nagy, hogy a zàrószerkezet lezárja.

Nekünk nem sok kommunális hulladékunk van, heti 2-szer viszem le, azt is amiatt, mert olyat is dobok bele, tovább nem lenne higiénikus.

Nekem a konyhába a pelus és egyebek nem valóak.


2 gyereket pelenkázok, a pelenkakuka is heti 2 alkalommal telik meg.(85-95 db/hét)

Így a 110l-es kukánk kicsit több, mint 1/2-ig lesz az elszállításra.

2023. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!