Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mikor szoktassam a saját...

Baranka kérdése:

Mikor szoktassam a saját szobájába?

Figyelt kérdés
Egy éves kislányomat szeretném a saját szobájába költöztetni. Nem tudom érdemes lenne-e megpróbálni mert éjszakánként szopizik még. Minden féle ötletre, tanácsra kiváncsi lennék. Köszönöm!

2012. júl. 20. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányszor szopizik? Meghallanád, ha felkel?Nem az ordításra gondoltam, hanem, ha jelzi, hogy fent van. Utána nyugodtan visszaalszik? Ha igen,akkor szerintem ma már ott aludhat.
2012. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan kétszer háromszor szopizik. Szerintem meghallanám ha jelzi ha fent van. Könnyen vissza alszik az esetek többségében, mert csak komfort ciciző a lánykám. Ezért gondoltam, hogy megpróbálnám átszoktatni a saját szobájába.
2012. júl. 20. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
szoktasd le cicről,semmi szüksége rá főleg nem 3x éjszaka.akkor az átszoktatás is simán megy majd. babaőrt ha veszel meghallod ha kel
2012. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este elkezdtük a ciciről való leszokást. Kétszer kelt fel a lánykám. Először 1 óra 15 perc sírás, ordítás után aludt vissza. Másodjára "csak" fél órát volt fenn. Második alkalommal szerencsére vizet el is fogadott. Ez jó jel? Majdnem megtörtem és adtam neki cicit. Jól csináltam, hogy hagytam sírni? (nem vagyok ennek a híve egyébként, hogy hagyjuk sírni a gyereket) ráadásul majd megszakadt a szívem érte! Szerintetek mikor fogja ezek után teljesen átaludni az éjszakát ébredés nélkül?
2012. júl. 21. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!