Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam át a saját...

Hogyan szoktassam át a saját szobájába, a kiságyába?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom, lassan megyünk bölcsibe, de nem akar az ágyában aludni.nagyon elvagyok keseredve,segítsetek!!
2009. szept. 4. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek szerint egész idáig veletek aludt? Ez nem lesz könnyű. Próbáld meg úgy hogy elalszik nálatok, aztán óvatosan átviszed a szobájába amig ő alszik. Ha felkel ringatod, énekelsz, esetleg tegyél mellé vmi ruhadarabodat amin érzi az illatodat. Kitartás.

Eleinte nálunk is így volt hogy velünk aludt, mert könnyebb volt így mivel császáros voltam. De aztán mikor betöltötte a 2. hónapot simán átvittem a szobájába, mikor nálunk elaludt. Volt hogy felébredt, de aztán simán vissza aludt. Nálunk nem volt gond. Pillanatok alatt megszokta. Én is majdnem beleestem ebbe a hibába hogy mindig velünk legyen, de a védőnőm is mondta hogy ez így nem lesz jó, meg a párom is közölte hogy akkor ő mától a kanapén alszik, na akkor elgondolkodtam.

2009. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!