Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habtapi vagy szőnyeg van 0-2...

Habtapi vagy szőnyeg van 0-2 éves babád/kisgyermeked szobájában?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szőnyeg
2011. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
padlószőnyeg
2011. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A szobájában parafa lapok vannak. Ahol játszani szokott ott szőnyeg és a csempén habtapi.
2011. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hat hós a kisebbik lányom, és jelenleg gondolkozom a habtapin, mert parkettánk van, és azon a szőnyeg elcsúszkál, így nem mindíg tudja magát biztosan megtámasztani. A parkettán meg felfázna szerintem.
2011. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Most készül a szobája, olcsó, de szerintünk szép padlószőnyeget vettünk, amit még alábélelünk, hogy puhább legyen.

Habtapit a kiskádja alá szoktam tenni fürdetéskor, hogy ne a hideg csempén legyen a kád és én se fázzak fel, ahogy ott ülök mellette.

2011. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

0-17 honapos koraig sime kek padloszonyeg volt. 17 honaposan kapott uj padloszonyeget amin utak vannak mert auto manias a fiam es ezen tologatja az utoit. Azota ahogy bolcsibol hazajovunk mar szalad is pakolni es tologatni az autoit. Nagyon edes:


[link]

2011. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs szőnyeg, csak parketta és azon habtapi. Mióta nincs szőnyegünk sokkal jobb a levegő, mert hiába volt porszívózva naponta így is 'porzott', nem akartam hogy a fiam egész nap azt szívja, ahogy csúszik-mászik.
2011. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szőnyeg van nála. A habtapit szétszedi, megrágja. Nagyon érdekli őt jó pár hónapja és nem unja meg szétrágni... (13 hónapos)
2011. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szőnyeg és semmire nem cserélném le.
2011. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 krisztivan ***** válasza:
Habtapi volt de aztán elkezdett kúszni és már csak a parketta volt.Sose fázott meg rajta,a konyhába ráadásul kő van,de nem lehetett már egy helyben tartani.
2011. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!