Mit kell tenni a kiságyba?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,pléd,lepedő meg ilyesmik.Hogy állítsuk össze a "berendezését"?Eljött az ideje a vásárlásnak és mivel első baba megvagyunk lőve mit hogyan a kisággyal.
2013. ápr. 27. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lepedő, kispléd és felvédő a rácson körbe. A lepedőre érdemes keresztben egy félbehajlott pelust tenni, hogy az esetleges büfi arra kerüljön.
2013. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az ágynemű szetthez a párnát még most sem használjuk,és a takarót sem mert túl nagy :).Gumis pamut lepedő,arra textil pelus,pléd vagy paplan,rácsvédő.Sokan szoktak újszülött ágyába hőmérőt tenni.
2013. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg hálózsák még? Én abban altattam, így nem tudott kitakarózni éjszaka.
2013. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A matracra nejlont húztunk körbe, arra a matrachuzatot. Rá lepedőt, és egy leheletvékony párnát. Fejvédőt a rácsra, és takaró.
2013. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felénk így szokás: a matracra gumis lepedő az esetleges bepisilés miatt ne menjen tönkre. Aztán arra jön a pamutlepedő. Újszülöttet inkább hálózsákban szokás altatni, hogy le ne dobja vagy a fejére ne húzza a takarót. Hálózsákból van többféle méret, vedd meg a legkisebbet, aztán amikor kinövi meglátod mehet-e már a paplan vagy inkább nagyobb hálózsák. Meg természetesen a rácsvédő, amit írtak. Illetve van aki tesz báránybőrt a lepedő alá, hogy jobban levegőzzön a háta. A pelenka a fej alá nekem se jutott eszembe, de nagyon jó ötlet, be is készítem, 2 hét múlva jön a poronty:)
2013. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tettem egy szopipárnát az ágyába, mindig oldalt raktam le aludni és ez támasztotta ki a kis hátát! Most 5hónapos, de a mai napig ha este az oldalára fektetem elalszik :) Annyira csöpp volt abban a nagy ágyban, ezzel a párnával, olyan kuckós lett neki kicsit :)
2013. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!