Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová érdemes tenni a babát...

Hová érdemes tenni a babát miután megszületett? Kiságyba vagy mellettem?

Figyelt kérdés

Az első 2 fiam kiságyban aludt legtöbbször,de mindig mellettem aludtak a legjobban!Nem tudom eldönteni kiságyba tegyem vagy velem aludjon.Az első fiamat kiságyba tettem,mert mindenki azt mondta nem lesz jó neki ha mellettem alszik.a második már sürübben volt mellettem...nem tudom ennek hatására-e,de a kicsi nagyon szeret mellettem lenni,ő most 2éves,már nem alszik velem,de amikor csak lehet mindig bújik,veteti fel magát a karomba,reggelente pedig még mellém is fekszik.

melyik a jobb megoldás?ha kiságyba teszem vagy mellém?Tapasztalatok esetleg?


2010. jan. 24. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
egyértelműen kiságyban!
2010. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
kiságyba légzésfigyelővel
2010. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem az a fontos h Neked mi a legkenyelmesebb.Ha magad mellett akkor az,ha kis agyban akkor az.En egy koztes variaciot valasztottam az elso par hetben,vagyis a bolcsot huztam az agy melle :-)
2010. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
szerintem is kiságyba légzésfigyelővel!a szülő mellett alvás fokozza az apnoe veszélyét
2010. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiságyban.

Bár azt észrevettem (de lehet hogy ez gyerekfüggő) a 17 hónapos lányom nem aludt mellettem csak nagyon nagyon ritkán és azt sem este, hogy nem bújos.Most hogy már nagyobbacska, a délutáni alvásnál próbáltam hogy hátha együtt tudunk szuszogni de nem.Ő ezt szokta meg, külön szoba külön ágy,és nem is bántam meg hogy igy szoktattam.

2010. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiságyban,légzésfigyelővel.
2010. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Na, most én leszek az ellenpélda:) Le is lehet hurrogni, meg pontozni:)

De nekem a 2,5 hónapos kislányom itt alszik velem:) Tudom, hogy rosszat teszek vele, de csak egyszer ilyen picike hadd szeretgessem addig:):) De ha arról van szó elalszik a kiságyban is:)

De te tudod! Én ebben nem kértem ki senki véleményét, úgyis megoszlik:)

Jó babázást Neked!

2010. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kiságyban kezdtük, de állandóan fent volt, meg én is, mert még a légzésfigyelőt is figyeltem:-) 2 hónaposan mellém bújt, azóta átaludja az éjszakát. Másfél éves korában próbálkoztunk a kisággyal, úgy, hogy mellette ülök, amíg el nem alszik /5 perc/, símán ment. A baba boldog, nagyon kötőtő és kiegyensúlyozott. Nekem nem volt teher, csodaszép összebújások voltak. Az a jobb megoldás, amelyikre TE szavazol. Minden ember, minden anya, minden baba más.

Sok boldogságot!

2010. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiságyban, légzésfigyelővel. Szerintem nem azon múlik, hogy egy gyerek bújós lesz, hogy az anyával egy ágyban alszik, vagy nem. Az én fiam kezdetektől külön ágyban és külön szobában aludt, és ennek ellenére szeret összebújni velem.
2010. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!