Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 6-kor szopizik a babám,...

Ha 6-kor szopizik a babám, mit csináljak vele fürdetésig? Általában le szoktam tenni a kiságyba, de van hogy bealszik, fürdetés idejében meg váruk, mikor kelne fel.

Figyelt kérdés
6 hetes babám általában hat körül szopizik. Fél 9-re szoktuk belőni a fürdetést, utána 9 körül szopizik, és fél 10-kor már alszik. Nem gond, hogy fürcsi előtt még alszik, vagy ti ilyen esetben mit csináltok a babóval-ha sok idő telik el az evés és a fürdetés időpontja között? Éjjel 2-kor és 5-kor kel fel szopizni, de akkor már nyüglődik.

2013. márc. 26. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ilyen picinek még ő alakított nálunk mindent. még a fürdést se tudtuk belőni. Szóval nem is tudom hogy sikerült aztán hogy mindig ugyanakkor fürödjünk. Szerintem teljesen jó igy.
2013. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6 hetesen még nekünk sem volt fix időpont a fürdés. Ha bealudt, akkor az ébredés után vittem fürdeni. Ne aggódj, majd ha nagyobb lesz beáll az időpont.

Ha igényli játsz vele addig, de ha aludni szeretne, akkor hagyd ... szerintem.

2013. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!