Meleg felső szinten baba?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk,két szintes házban a fölső szinten vagyunk és még szigetelés után is rohasztó meleg van itt fent,egy babának semmiképpen sem jó! Mit tehetek még,hogy jobb idő legyen itt fent?Leszigeteltük az egész tetőt,a szobák külső falait a padlás felől,a függöny egész nap el van húzva,mert délelőtt a szobába süt a nap,egész éjjel nyitva az ablak,hogy jöjjön be a hűs levegő,de egyszerűen megsülünk!Szeretnék teherbe esni,de addíg is valami megoldást kell találnom,ha jön a baba! Le nem tudunk menni,mert ott apósomék vannak és nem tudnának a lépcsőn le-fel járkálni.

Párom klímát szeretne,de az szóba sem jöhet egy babánál gondolom.Mit tehetnénk?



2013. jún. 19. 09:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én a negyediken nevelkedtem klíma nélkül! élek és virulok :) semmi gond csak nem kell nagyon felöltöztetni.Rajtam egész nyáron( meg amikor meleg volt) csak egy pelenka volt!
2013. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!