Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Pelenkázóra pelenkázó lapot...

Pelenkázóra pelenkázó lapot keresek, de nem stimmel pontosan a méret, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
A pelenkázónk pelenkázó felülete 66x69cm-es. Ezt írja a leírás legalábbis, most szerelgetjük össze. Ilyen méretű puha vagy merev pelenkázólapot nem találok, csak nagyobbat, kisebbet, más alakút. A pelenkázó lapokat oldalt fel kell hajtani, és ezért vannak ezek a nagyobb 80 centi széles négyzet alakú lapok? Vagy keskenyet kell belerakni, szélessége pedig mindegy? Nem fog úgy csúszkálni? Azt hittem, hogy max. 2 méret van ebből, de úgy látom tévedtem. Milyen megoldást keressünk?

2013. aug. 16. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy pont akkora legyen.

Legyen kisebb, nem értem ez miért baj.

Nem fog elcsúszni, hisz rajta lesz súlynak a gyerek

2013. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hittem, csúszkálni fog, ha nem pontos a méret. Még pelenkázó szekrényt is most látok először egészben, pelenkázó lapot még nem is fogtam kézben soha. Úgy éreztem, mivel mosható a teteje, talán csúszik jobbra-balra. De a baba súlya tényleg lenyomja, végülis.
2013. aug. 16. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

végső esetben kétoldalú ragasztószalaggal tudod rgzíteni

de szerintem is elég lesz a gyermek súlya :)

2013. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!