Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálásba visszaesés...

Hozzátáplálásba visszaesés előfordulhat ilyen? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4napja uzsira szépen evett, ma megmakacsolta magát, kétfélét is kínáltam, de rámfújta. Nem tudom mitévő legyek. Normális ez? Elrontottam valamit azért csinálja? Ne adjak neki mást, kössem az ebet a karóhoz, ha üvölt is, vagy tegyem cicire ha hisztizik miatta?!Tanácstalan vagyok!

2013. aug. 11. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6hós
2013. aug. 11. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
szia,mi kb.egy hónapja kezdtük,7hónaposak vagyunk....az ő teljesítménye sem egyenletes,van amikor nagyon szépen és "sokat eszik,van amikor szinte csak cicit akar...én nem erőltetem ha cici kell akkor adok mert azért neki még nagyon fontos a tejci....szerintem majd szépen lassan belejön
2013. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4.5hós kora óta kóstolgatunk, a héten értünk el oda, hogy evés után nem volt szopi, szóval nem hiszem, hogy elsiettem a dolgot. Fájt az ínye, vettem szilikonos kanalat, azzal szépen evett a múlt héten, ma meg semmi nem ízlik, fintorog, pofákat vág, öklendezik:( Nem tudom hogy legyek kemény és márpedig ne adjak tejet, vagy ne eröltessem rá....Félek, hogy ha eröltetem csak kárt okozok....de ha meg nem akkor mi lesz később, földhöz csapja magát és minden el van intézve?!
2013. aug. 11. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem adsz neki tejet??Ne viccelj már!

Neki még az a legfontosabb!Kit érdekel,hogy most nem akar enni?Ne erőltesd,majd eszik,ha szeretne,és kivánja.

Addig adj neki tejet!

2013. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom én éheztetni, ne értsd félre, úgy értettem, hogy húzom kicsit az időt hátha ha valóban éhes nem válogat. Nyilván az ember nem hagyja éhezni a saját gyerekét!
2013. aug. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!