Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit tegyek a szobájába és mit ne?

Mit tegyek a szobájába és mit ne?

Figyelt kérdés
Kisfiam külön szobába megy, és ezzel együtt elkezdi a nagybetűs ovis életet. Mi az ami jól jön egy ilyen "nagy" fiú szobájába és mi az ami csak felesleg. Már vettem neki éjjeli lámpát, kis szőnyeget az ágya elé, meg ilyen kis apróságokat. Vetetni akart fali és ébresztőórát magának, de nem tudom nem fogja-e idegesíteni a kattogás, meg egyáltalán fel fog-e kelni, ha beállítom neki, vagy csak egy plusz porfogó lesz belőle.
2013. aug. 28. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egy plusz porfogó lesz, viszont ha valami olcsóbb fajta akkor megvenném. Nem azért mert hasznos, hanem emrt az tetszik neki és mindneképpen szeretném, hogy otthonosan érezze magát.


Évi néhány alkalommal el szoktunk menni az IKEA-ba, nem hobbiból, hanem mert valami kell. Ilyennkor ha jönnek a lányaim (3 évesek) mindig választhatnak valami a szobájukba. Megbeszéljük, hogy csak valami kicsit ami nem drága. Múltkor baldachint kért az ágya felé mindkettő. Hát nem voltam elragadtatva az ötlettől, viszont az alkú az alkú. Azóta amikor lefekvés van azonnal mennek a királylános ágyukba. Szóval megérte:)

2013. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 senga92 válasza:
Persze, vedd meg neki. Így a kattogáshoz, kisebb zajokhoz hozzászokik később nem riad majd föl, ha anyu és apu zörög éjszaka, vagy kimegy vki a mosdóba.:)
2013. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!