Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen függönyt vegyek kisfiam...

Milyen függönyt vegyek kisfiam szóbájába?

Figyelt kérdés
A fal színe sárga és Lucky Luke bordűr van felrakva.Viszont kinéztem neki verdás voile föggönyt.Nem tudom,hogy a két mesehős hogy nézne ki egy szobában.Vagy milyen függönyt vegyek?
2013. júl. 21. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszínű sima voile függönyt vennék, zöldet, narancsot, vagy kéket.

Semmi képp nem raknék fel másfajta mesefigurát már a szobába, mert az már ízléstelen, zsúfolt, giccses lenne .

Nekem az tetszik ha minden egyforma, pl. Minden lucky luke, vagy minden verdás.

2013. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is egyszínű függönyt vennék
2013. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen! Egyszinu fuggony a valasz! En ugyan nem tudom milyen a voile fuggony, de ajanlom az ikea-ban kaphato barsony egyszinu fuggonyoket! Egy csomagban 2 van, telen benn tartja a meleget, nyaron meg a hideget...
2013. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Erről az oldalról rendeltem én is a fiamnak függönyt. Nagyon szép lett! :) elég nagy a választék, és sokkal olcsóbb mint más függönyboltban. Szerintem itt biztos találsz a szobához illőt :) [link]
2013. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!