Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Miben taroljatok a pelusokat?...

Miben taroljatok a pelusokat? Az agyra akaszthato zsebes zsak jo dolog?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyszeruen a csomagolasban? Azert jutott eszembe, mert a kaptam egy pelenkatortat, de nincs mibe raknom a pelusokat. De ha folos ez a zsak, akkor berakom ezt az adagot barmibe, mig elfogy, aztan a tobbit a csomagolasbol... 32hkm
2013. szept. 6. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig kiveszek egy adagot a csomagolásból (20-30 db-ot), azt felteszem a pelenkázóra, hogy mindig kéznél legyen és könnyen hozzáférjek. A többit a csomagolásban hagyom és azt berakom a komódfiókba. Szerintem a zsebes zsák nem olyan praktikus, bár kinek mi válik be. A lényeg, hogy egy mozdulatból elérd, amikor szükség van rá!
2013. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kb ugyan így mint az első

csomagolásban van a pelenkázó alatt

és pár darab (5-6db) egy fali tartón amin a többi kacat van :-)

2013. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jégtánc ***** válasza:
Nekünk volt zsebes zsákunk mert én ágyra tehető merev pelenkázó betétet vettem.így a rácsos ágyán volt a zsák.Napi adag pelenkát tettem bele,meg a kencéket,lázmérő hajkefe stb.Mindig minden kéznél legyen.Első pár hónapban nagyon praktikus volt,de aztán rájött a kisasszony hogy hogyan lehet leszedni:) Azóta ha ott pelenkázom akkor a beteszem az ágyba a dolgait és úgy oldom meg.
2013. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jégtánc ***** válasza:
Ja amúgy meg van polc és ott vannak a pelenkák.Csomagolásból mindig kiveszem.
2013. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a pelenkatartó szerintem teljesen felesleges pénzkidobás.

Persze, ha sok pénzed van és nem sajnálod, vedd meg, de megleszel enélkül is.

Én a bolti zacskójában tartom, ebből veszek ki mindig 1-et.

Ha megyünk valahova, akkor nejlonzacskóba teszem.

2013. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyik gyereknél a pelenkázó alatti szekrényben 10-15 darabot, a többit eredeti csomagolásban a kétajtós szekrényben. A másik gyerekhez vettem egy hasonló tárolót: [link] Az ágyra akasztható nekem nem tetszik, mind a két gyerek igen kreatív, szerintem simán leszerelték volna hamar.
2013. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen a kiságya alatt tároltam a pelusokat, a saját csomagolásukban. Meg a pelenkázólapon, a baba feje felett. Nálunk sincs pelenkázókomód. Aztán mostanában a napi pelusadagot a mosott, tiszta ruhákra pakolom rá, egy kosárba. Egy polcnak azért örültem volna, amit a babaágy fölé lehet szerelni.
2013. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor sztem kihagyom ezt a zsakot, ezt az adagot berakom meg berakom valamibe... Koszi
2013. szept. 6. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!