Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most komolyan: ilyen dolog...

Most komolyan: ilyen dolog miatt is meg kell szólni a másikat? Nem lehetne ez magánügy?

Figyelt kérdés

Van egy anyuka, akivel terhesen ismerkedtem meg. Ő a 3. babáját várta, én az elsőt. Sokat találkoztunk játszótéren, boltban, erre-arra.

Most már lassan 2 éves lesz a lányom. Egy ideje rákapott a játszóházra, egyre többet járunk oda játszótér helyett. Ma délelőtt összefutottunk a boltban az említett anyukával, kérdezte merre vagyunk mostanában, mondtam neki. Erre tök megsértődött meg azt mondta, hogy minek elkényeztetni a gyereket meg nem is tudta, hogy mi milliomosok vagyunk meg majd megbánom én még ezt. Nem is értem igazán. Miért volt ilyen szerintetek?


2013. szept. 4. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
mert irigy. Miért lett volna ugyan?
2013. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak irigy, de rosszindulatú is.
2013. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Csatlakozom. Irigy. Azért 3 gyereknek már nehezebb ugyanazt az anyagi szinte biztosítani, mint egy gyereknek. Ne foglalkozz vele, egyszer majd belepukkad az irigységbe.

Az ilyenektől hányok.

2013. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eddig tök jól elbeszélgettünk mindenről, pedig nem mindenben értünk egyet.


Nagyon meglepett :-(


Nem tudom, ők hogy állnak anyagilag, de szerintem azért annyira nem rosszul.

2013. szept. 4. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Irigy...nem tudok mást mondani.
2013. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért örülök, hogy mi olyan környéken lakunk, ahol legtöbben viszik a gyereket mindenhová, ahová tudják. Mi tippeket szoktunk adni egymásnak, hogy hová lehet menni, nem megszóljuk a másikat. És itt sem milliomosok laknak, csak törődünk a gyerekkel. Persze tudom, hogy 3 gyerekkel nehezebb, de nálunk vannak ingyenes programok is, vagy nagyon olcsók.
2013. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 petera6 ***** válasza:
Igen, simán csak irigy. Nekem egy kolléganőm ugyanígy beszólt, a sok 4D-s uh miatt. Nincs fogadott orvosom + csak kuponnal mentünk mindig amúgy, de nem érdekelte..biztos sok a pénzünk, azt mondta... Hát akkor sok. Hurrrááá :)
2013. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!