Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Az az etetőszék ami szétszedhe...

Az az etetőszék ami szétszedhető asztallá és székké mennyire jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 hónapos gyerekemnek szeretnék valami kisasztalt és széket venni, karfásat. Az ikeában amik vannak magasak és nem tudna egyedül rájuk ülni és karfájuk sincs. Van egy műanyag szék ott, de az meg nekem nem jön be. ezért gondoltam erre a megoldásra. Etetőszékünk amúgy van, így inkább rajzolni gyurmázni szóval játszani kéne. Ha megyünk valahová és van kisasztal meg szék, úgy nézem nagyon tetszik neki, próbálna felülni a székre, csak az magas még.

Nektek ez mennyire vált be és kb meddig használtátok?


2013. szept. 10. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó! Nálunk anyósnál van ilyen széke a gyereknek és tök jó!

A műanyaggal az is a baj (mi vettünk),hogy amíg nem tud szépen leülni, feldől vele. Az én fiam még 17 hónaposan is akkor elánnal akart ráülni,hogy felborult! De ezzel az etetőssel még soha!

2013. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nézegettem de több féle van, van amelyiknek lehet dönteni a háttámlát, ez a funkció mennyire kell?

én úgy gondolnám nem kell, nem tudom mennyire kényelmes a mezei egyszerű változata, de kinézetre jónak tűnik az is.

Használtan szerinted mennyire lehet lestrapálva? Mármint a csavarok stb, szóval stabil lehet még?

2013. szept. 10. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyósnak a régi fajta van! Ezt ő is kapta, bár venni akart, de én nem engedtem. Tökéletesen jó a gyereknek. Teljesen stabil, jók a csavarok! Annyi,hogy ennek ugye van egy ilyen előlapja. Mármint a széknek és azt mindig imbuszkulccsal kell csavargatni! Mert,ha eszik, akkor felteszem, ha játszik a székkel, akkor meg ugye le!
2013. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb 15 hónapos volt a lányom, amikor szintén ilyen megfontolásból vettünk ilyen széket-asztalt. Imádom, és a lányom is. Azóta ő ott is ebédel, nem hajlandó etetőszékben :)

Szerintem nagyon stapabíró, már használjuk jó pár hónapja, olyan, mint az új, pedig nap mint nap leeszi, összefirkálja zsírkrétával, színescerkával.

De ha már használtat veszel, akkor szerintem olyat érdemes, aminek nem kipárnázott az ülése, mert viszont kopik, stb. Nekünk olyan van, ami csak sima fa, és textil párnát lehet rákötözni, de azt is leszedtem róla mert kb fél órát lenne tiszta...

[link]

Természetesen a tálcát leszedtük a székről :)

A dönthetőség csak akkor kellene, ha még ülni nem tudó gyereket szeretnél beletenni, egyébként fölösleges.

2013. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na akkor más is később vette, pont a szék-asztal miatt :)

Etetőszéknek nekem nem jönne be, egy szállodában volt ilyen és abban a funkciójában kipróbáltuk, de örültem, hogy nem esett szét, mikor a gyerkőc nyugtalankodott benne, mert nem tetszett a kaja :) de akkor még nem gondoltam a szék asztal funkciójára, de nagyon tetszik, szerintem ilyet veszünk majd.

Amúgy újonnan láttam olyan 8e-ért is, szóval azért annyira nem vészes az sem, mint egy lestrapált használt 4e-ért, bár láttam nagyon szépeket.


Mennyi idős korig lehet használni?

Úgy láttam valahol, hogy 15kg-ig, na de az mikor lehet? :)


Amúgy köszönöm, sok hasznos választ kaptam már így is :)

2013. szept. 10. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam ilyet, hogy 15 kg-ig...egyébként az én lányom így 1,5 évesen annyi, mert jó magas, meg husis is. De biztosan tudom neked állítani, hogy semmi jelentősége, ha beleférnék, engem is elbírni, olyan masszív. Max etetőszékként lehet hogy addig stabil feltornyozva, azt nem tudom, de mivel úgy sosem próbáltuk, így erről nem tudok nyilatkozni.

Egyébként nekem az rémlik, hogy 3 éves korig, de szerintem azért, mert utána már alacsony lesz, nagyobb kényelmesebb lehet...de még erre sem nagyon vennék mérget, hogy utána nem jó, szerintem ovis korig simán kihúzza. Nekem kisöcsémnek volt, és tudom, hogy nagyon sokáig használta.

Egyébként etetőszékként nekem sem tetszik és nem is feltornyozva használjuk annak, hanem simán asztalként székként, mert már egyedül eszik nagyrészt és az etetőszékről azóta hallani sem akar, mióta ez megvan nekünk.

Én voltam az a válaszoló, aki szintén 15 hónaposan vette...

2013. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, hogy etetőszékként lehet az a 15kg, erre nem is gondoltam, mondjuk nem is írta annak az áruháznak a honlapja ennyire részletesen, ahol olvastam.

Szerintem nálunk is nagyobb sikere lenne az étkezésnek, ha már nem a meglévő etetőszékben történne, hanem külön kisszékben.

2013. szept. 10. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!