Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Karfás kis széket honnan...

Karfás kis széket honnan lehet venni, ami nem az a szétszedhető etetőszékes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Karfás kis széket szeretnék venni gyermekemnek, de az a szétszedhető etetőszékes annyira nem jön be, igazából a szék tetszik, de az asztala nem, tele van távtartókkal meg peremes is az asztal, nem tudom a kezét nem zavarná-e, szóval jobban tetszik az ikeás lack nevű asztalka. így úgy gondoltam nem érné meg megvenni azt a kombinációt, inkább egy széket külön, na de hol? Néztem a netet és hát elég gyér akínálat, inkább karfa nélküliek vannak, amikre már ovisok ülnek, de az enyém mégcsak nem is bölcsis :) szóval a karfás jobb volna elsőre. a kertiszéket nem gondolom stabilnak és szerintem bele sem tudna ülni magától.



2013. szept. 11. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont emiatt a dilemma miatt vettem én is végül szétszedhetőset, mert egyszerűen nem találtam karfás kisszéket. A műanyagokba pedig nem tud beleülni, mert nagyon könnyű az anyaga és felborul vele, mire belemászik...nagyszülőknél van neki, és már párszor majdnem megállt a szívem, épp elkaptam...


Úgyhogy okosat nem tudok nekem mondani, mert több hetes keresés után én feladtam és megvettem ezt. És szeretjük. Azon rajzol, eszik, mindent csinál rajta, nem zavarja a pereme, nem olyan magas az, vagy akkor oldalra kell fordítani, rajzilásban akkor tuti nem zavarja.... Egyébként pedig kisasztal formára is meg lehet csinálni, úgy értem azt a részt ami a földön keresztbe fekszik, tehát amitől mondjuk oldal irányból nem tudnád betolni alá a széket, azt le lehet venni róla és akkor 4 lábon álló asztalka... Attól még stabil...

2013. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, hasznos volt :)

én azt hittem azok a tartó elemek kellenek, mindenhol így látni, még nem láttam olyan képet ahol 4 láb lett volna csak. De nagyon szimpi amúgy a szék, de így az asztal sem tűnik olyan rossznak, a perem lehet nem is olyan rossz, mert nem borul le mindjárt a játék, papír, tányér stb.

de amúgy tényleg fura, hogy sehol sincs kis gyerek bútor. Persze újszülöttnek mindenféle extra kiságy, minden formában, nagyságban, színben, de egy kisszék .......

2013. szept. 11. 15:48
 3/5 A kérdező kommentje:
használtat vagy újat vettél? hol?
2013. szept. 11. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Újonnan vettük, csak akkor akciós volt. Ennek nem műanyag borítású az ülése, amit kezdetben sajnáltam, de mostmár örülök neki, mert azok az üléshuzatok csak kopnak, és szerintem ezt sokkal tovább használja az ember, 3-4 éves korig. Ennek meg levehető textil rákötözős huzata van, de én ezt is levettem, mert az én lányom ebben is eszik, és mivel egyedül csináljak, eléggé koszol. Zsírkrétáról meg egyebekről ne is beszéljünk...

Azért is mondom, hogy nem zavarta még eddig az asztal széle a lányomat alkotás közben. A miénk sem csak 4 lábúnak van összerakva, de ha valaki úgy szeretné, szerintem megoldja :)

2013. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó ez a huzat rajta! Mosható, így szerintem semmivel sem rosszabb a másiknál és ráadásul bőrbarátabb, nyáron mikor félmeztelenül beleül gondolom nem izzad úgy bele. Mondjuk jön a tél, így ez mindegy egyelőre :)

Tetszik ez a fajta is, igazából tényleg csak a huzat másabb, de jó ez is.

2013. szept. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!