Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszékes kérdés! Mennyire...

Etetőszékes kérdés! Mennyire fontos, hogy állítható legyen a lábtartó?

Figyelt kérdés

Két modell között vacilálunk. Árban ugyanaz a kettő. Az egyik sokkal jobban tetszik, mint a másik, viszont a másiknak a lábtartó magassága is állítható!

Mennyire fontos szempont ez az etetőszék vásárlásnál?


2010. aug. 11. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy segíteni ezzel nem segítek, de azt tudom mondani, hogy a mi etetőszékünknek nem állítható a lábtartója, és remekül elvagyunk vele, nem érzem az állíthatóság hiányát.
2010. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fontos. Én is állíthatót akartam, de több helyen is mondták, hogy teljesen felesleges. Nem is olyat vettem, és nem is hiányzik.
2010. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és azt ajánlom, hogy nézzétek meg élőben is (ne csak neten, ha onnan akarjátok rendelni), mert én már nagyon bánom, hogy megvettem. PVC a huzata, és rettenesen izzad benne a fiam, és tapad is hozzá.
2010. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nem állítható lábtartójú van, de még le sem ér a lába, ahogy ül, csak előrefelé kiáll a lába (10 hónapos múlt). Szóval egyáltalán nem hiányzik, mert mire le fog érni neki, addigra lesz vagy két éves. Akkor meg már minek lábtartó?

A huzata mosható, nem teljesen PVC, hanem ilyen orkános szerűség. Tényleg kicsit tapadós, de az én kisfiam nem izzad benne (bár az sem mindegy, hány fok van a lakásban).

2010. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok!


Mindenképp megnézzük élőben, nem is netről akartuk rendelni. A huzata állítólag légáteresztő, és a képen tényleg nem tűnik "túl műanyagnak".

Meggyőztetek, hogy felesleges a lábtartó állíthatósága, úgyhogy ha a személyes találka nem okoz csalódást, akkor az első változat nyert!

2010. aug. 12. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!