Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Panelban lakó anyukák, családok?

Panelban lakó anyukák, családok?

Figyelt kérdés

Nemsokára családi házból költözünk panelba.

van egy visszatérő rémálmom, amikor a híradóban láttam hogy a nagymama elaludt a kislány kiesett az ablakon.

Szóval mivel véditek az ablakot vagy hogy oldjátok meg.

Szimplán csak elmagyarázzátok neki hogy nem szabad hozzányúlni és kihajolni az ablakon?



2013. szept. 26. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
tudja a nagyobb,hogy nem szabad,bár már a kicsi is érti.Igazából soha nem vonzotta az ablak.Annyival védekezünk,hogy csak bukóra nyitjk az erkélyajtót is
2013. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is csak bukóra hagyjuk nyitva, vagy ha nagy szellőztetést csinálok, akkor mindig vele vagyok addig. Az ablak alatt nincs olyan bútor, amire fel lehetne mászni, bár nem lenne nehéz odatolnia egy széket. Szerencsére még nem csinálja. Próbálom arra szoktatni, hogy ha ki akar nézni szóljon, felemelem. 2 éves
2013. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak bukóra hagyjuk és raktunk rá magasra egy biztonsági láncot, amit akkor is rá lehet rakni ha bukün van.
2013. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, gyerek mellett soha nem hagyunk nyitva ablakot, maximum, ahogy előttem is írták bukóra.


Nem elég elmagyarázni, nem szabad nyitvahagyni, ha valami érdekes hangot hall, vagy autót, úgyis oda fog menni, hogy megnézze. Meg szék, asztal ne legyen az ablak alatt közvetlen.


Szerintem minden olyan esetben, ahol a gyerek kiesik az ablakon, erkélyen, a szülő a felelős.

2013. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!

Ezek szerint akkor nem kell annyira félnem.

2013. szept. 27. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Én is csak bukóra hagytam nyitva,...elmentem pisálni és mire visszatértem a fiam oda tolta a széket , és ne kérdezd, hogyan de kinyitotta az ablakot(harmadik emelet) és ott állt a szék tetején ordítva, hogy ő szupermen és már mászott volna kifelé..megállt bennem az ütő, nem tudtam, hogy ordítsak vagy lopakodjak mögé..utóbbit tettem és időben vissza tudtam rántani..azelőtt sosem ment ablak közelébe, elméletileg megértette, hogy veszélyes, de úgy látszik még is vonzotta az ablak, ekkor három éves volt. ezután biztonsági láncot tettünk fel rá..hála nem kellett sokáig, mert el is menekültünk a panelból..
2013. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!