Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ablaktisztító vállalkozást...

Ablaktisztító vállalkozást szeretnék indítani vidék nagyvárosban, de csak otthonokban. Mi a véleményetek, szerintetek lenne rá igény?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem, szerintem inkább céges irodaházakra kellene gondolni, ahhoz meg alpinista tudomány sem árt, de csinálj egy helyi közvéleménykutatást..
2010. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem max azért nem mert pl ha magánszemélyeket célzol meg azoknál a takarítónő megcsinálja.
2010. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért gondolkoztam ezen, mert sok háziasszony nem alkalmaz takarítónőt különböző okokból, magának takarít, de borsódzik a háta az ablakmosástól és inkább fizetne a munkáért.
2010. aug. 22. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor hajrá.. de lehet csak panaszkod6nájuk van(meg nákjuk.. :) ), és mégiscsak rászánják magukat arra az évi 2 alkalomra.. én is szoktam csinálni ffi létemre, annyira nem nagy cucc.. a kicsi habtestet fő' kell emelni hozzá.. :)
2010. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, inkább megpucolom mint, hogy fízessek!
2010. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyit kérnél érte? Ha 2000 Ft-ot és persze tökéletes munka, függöny mosással és vasalással is, akkor biztosan fizetnék, többet viszont nem.
2010. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!