Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit vesztek majd karácsonyr...

Ti mit vesztek majd karácsonyra 4 éves fiú gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dec. 16-án van a szülinapja, összesen ezeket kapja tőlünk:

mesekönyv:

Bálint Ágnes: Labdarózsa

Bori nem áll szóba idegenekkel

Grimm mesék (ezt tavalyra vettem, de aztán végiggondoltam, és túl kicsinek találtam hozzá)

Fakopáncs bohóc (komolyabb puzzle)

LEGO alapkészlet (ALDI-ban vettem még tavasszal)

Illetve még egy kis távcsövön gondolkodom, de azt lehet hogy a Mikulás hozza.

2013. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Januárban lesz 4 éves, tőlünk távirányítós Villám McQueen-t kap, és egy Happy Nappers vidám párnát.

A nagyszülőktől, valami memória vagy társas játékot, keresztszülőktől, diavetítőt+ mesékkel.

2013. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, le akartam írni, csak kiment a fejemből, hogy már 5 társasjátéka és millió autója van, így ezeket most nem kap.
2013. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az en 4 évesem most kapott bogyo és baboca tarsast és minden nap többször kell vele játszani. Meg néztem a jatekbolt.hu-n geomag építő játékot. Most ezeket szereti.
2013. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szeptemberben lett 4 éves a fiam.

Egy Verdás Ki nevet a végén? társas játékot kap, egy kutyás Szundibarátot, valamilyen lego járművet (már van pár, úgyhogy bővítjük a készletet), 2 BMW kisautót (ezeket gyűjti, ebből is van már pár). Ezeket tőlünk, a rokonságtól nem tudom.

2013. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Geomag-ot is kap még, már van egy autója abból is, úgyhogy most csak építőket kap.
2013. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én nem csak játékra gondoltam hanem valami olyanra amit tudom hogy nem vesz meg neki a másik szülő és hasznos.

Pl téli kabát, sapka kesztyű, sál,+ valami játék.

De így belegondolva akármit is veszek lehet hogy nem is ő fogja viselni hanem a fél testvérei.

Mert ha pont a méretét veszem neki csak az idén tudja használni, ha nagyobbat veszek hogy jövőre is bele férjen akkor még lehet az idén a másik gyermekre adják rá aki nagyobb az én fiamtól.

Nem arról van szó hogy sajnálom a másik gyermektől de ha valamit az én fiamnak veszek akkor igen is ő hordja ne más.

Valami olyat szeretnék ami csak az övé és nem kell rajta osztozkodnia a fél tesókon.

Vagy inkább hagyjam az ilyen dolgokat vegye meg neki a másik szülő, én vegyek olyat aminek tudom örül a fiam.

De múltkor is vettem neki egy pisztolyt amivel tud is lövöldözni műanyag golyók voltak hozzá, és nem engedték vele játszani mert nagyon erősen lő és ne hogy kilőjék egymás szemét.

Jó én sem tudhattam , csomagolásból nem bontottam ki hogy milyen.

A kabátot ő nem értékelné túl kicsi hozzá, ő csak azt tudja hogy van és kész, mindegy neki milyen.

Tudni kell róla hogy ő mindent tönkre tesz percek alatt.

Segítsetek olyan 10 000 ft-ig szeretnék neki valamit.

2013. nov. 8. 14:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Ruhát nem veszek karácsonyra, azt még nem értékeli. Minden évben kap valamelyik rokontól, kedvenc mesehősös pulcsit, pizsamát (ez talán még szóba jöhet), melegítőt, de amikor kibontja, megnézi és már dobja is félre, mert a játék fontosabb. Ha vannak tesók, akkor elkerülhetetlen, hogy a többi is játsszon az adott dologgal, hisz együtt élnek (gondolom). Esetleg egy jó kis társasjátékot vegyél neki, amivel tudnak együtt is játszani, de mégiscsak az övé.


Szeptemberi kis srác anyukája

2013. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És milyen társasjátékot vegyek neki?

Mese figurásat? Pár hónapja még kedvence volt a Miki egér mese.

Rengeteg mese cd-t kapott tőlem a fiam és egyszer se látta mert nem kapcsolták be neki a dvd-t.( mert a tv rongálja a szemét)

2013. nov. 8. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hónap végén lesz a fiam 4 éves, szülinapjára tőlünk Play Doh Safari gyurma szettet kap, Mamától távirányítós autót, másik Mamáéktól ruhát szokott. Karácsonyra Ki nevet a végén? társasjátékot gondoltam, mesefigurásat vagy tűzoltóautót.

2013. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!