Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyermeketeknek...

3 év körüli gyermeketeknek milyen átmeneti cipője van?

Figyelt kérdés
Kislányomnak szerettem volna venni bélelt félcipőt, de nem kaptam se a Deichmannban, se a CCC-be. Ti milyet vettetek neki?
2013. okt. 31. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
3,5 éves fiamnak Salus magas szárú supináltat vettem, mivel ortopédián ilyet javasoltak. Nem bélelt, az még nem volt az üzletben, mikor nyár végén vettük, de most még nem fázik a lábacskája. Ha hidegebbre fordul az idő, teszünk még egy bevásárló túrát, remélem, addigra lesz a boltokban is nagyobb választék.
2013. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is pont SALUS van, ugyanolyan lehet, mint az 1. válaszolóé (a miénk natúr barnás színű, világos, olyan mindenhez jó színű).

Nekünk sem fázik benne a lába- ne viccelj tizenfokok vannak :)

Sőt a múlt héten szerintem nagyonis melege lehetett.

Szép napot

2013. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz.


Kedves 2! Természetesen nem most, a 20 fokba szeretnék bélelt cipőt ráadni, hanem amikor már 10 fok alatt lesz az idő és az oviba esetleg kinn lesznek az udvaron.

2013. okt. 31. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:
néz körül az aldiban vagy a lidlben hátha van .
2013. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is, ment a kezecske:-). Sajnos ott sincs :-(
2013. okt. 31. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak is Salus bakancsa van.
2013. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az utcai cipője ilyen:

[link]

A játszósa pedig ilyen:

[link]


Télt még nem vettem, de ugyanúgy Szamos bélelt bakancsot tervezek venni. 10 fokban még tökéletes a mostani is.

2013. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én közel 3 éves kislányom egy bélelt Asso-t örökölt a nővérétől. Nagyon jó kis cipő, bár újként nem olcsó (8 ezer biztos van, sőt bélelten lehet, hogy 10-12 ma már). A többiek által ajánlottak is nagyon jók! Ha nem ragaszkodsz az újhoz v. nem tudod megvenni, szerintem jó lehet egy jó állapotú használt is, webpiacokon (pl. vatera) v. bababizományikban is érdemes szétnézned. Nálunk mindkét lányomnak széles lábfeje van, sajnos nem jó akármilyen márka és igényes is vagyok a cipőkre, de szívesebben megveszek egy keveset használt, megkímélt - újként 10-15 ezres - cipőt, mint egy kínai újat. Tovább is tartanak. Átmenetiként egyébként mi még béleletlent használunk, 10 fokig szerintem is megteszi, hacsak nem vagytok kint órákig. Jó vásárlást! Nálunk az is egy tortúra, sokszor azért veszek ismert márkát neten..
2013. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!