Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Fisher Price Macis, vagy Tiny...

Fisher Price Macis, vagy Tiny Love Soothe 'n Groove kiságyforgó?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam, mert A Fisher Priceban az tetszik, hogy távirányítós és vetít a plafonra, a Tiny Loveban pedig az, hogy később is használható és szép színes. Szerintetek melyik a praktikusabb, hogy lekössem az 5 hós lányom figyelmét?


[link]



[link]



2013. dec. 7. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a vetitőset választanám mert a fiamnak van egy teknőse ami a csillagokat és a hóldat vetiti ki a menyezetre nem is tudom már hogy mikor vettük neki de most 8 éves és még mindig úgy alszik el hogy aszt be kapcsolja magának!
2013. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom,hogy megvetted-e már valamelyiket,de én is a fisher price-ra szavazok a kivetítője és a távirányítója miatt.
2014. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen FP-t vettem! :) Nagyon jó! :) Köszi!
2014. jan. 28. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!