Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen ágyneműje van másfél...

Milyen ágyneműje van másfél éveseteknek?

Figyelt kérdés
Nekünk eddig a legvékonyabb "párna" volt babapokróccal. Most kértem egy garnítúrát de olyat kaptunk ami kicsit vastagabb párnából és elég nagy paplanbólbáll. Ágynemúhuzat is akkora. Félbehajtva belefér a kiságyba egyébként meg beéri keresztbe- hosszába.
2013. dec. 27. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A legvékonyabb párna, pokróccal, ez a pokróc van bébi kora óta, nem hajlandó megválni tőle. Ifjúsági ágyban alszik már, alatta gumis lepedő van. Nagy paplant én is néztem, próbáltuk, nem jött be, zavarja, hogy nagy, így nem is erőltetem.
2013. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt párna, és egy félbe hajtott rendes felnőtt pléddel takarózott.

Most 2 évesen pár hónapja áttért a hálózsákra, de ha az nincs, akkor is felnőtt paplannal takarom be (keresztben teszem rá), mert egyébként lerúgja.

Az én kisfiam sajna nagyon utálja a takarót.

2013. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
22 hós és mi még születése előtt vettünk egy 4 részes garnitúrát : rácsvédő, baldachin, paplan, párna. na ebből egyedül a rácsvédőt használjuk... pléddel takarom, mert nálunk meleg van télen-nyáron (panel), párnát nem igényel.
2013. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs párna (nem is lenne semmi értelme, annyit vándorol éjjel) és születése óta hálózsákban alszik a fiam.
2013. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hálózsák, pléd, párna nélkül. A nagyobbnak ilyen van: [link] Könnyű, nem vastag, de meleg. A kisebbnek is ilyet tervezek majd venni később.
2013. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
elfér az a lucerna közt is
2013. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párnája nincs, amúgy is egész éjjel vándorol. Lepedője sincs, hanem egy félbehajtott gyapjútakarón fekszik, és egy kb 70*140-es vékony pamut takaróval takarom be, de azt általában össze-vissza gyűri maga alá.
2014. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!