Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 17 hetes terhesen szerintetek...

17 hetes terhesen szerintetek korai kiságyat venni? Ti mikor kezdtetek el vásárolni a babának?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem korai, de nyugodtan várhatsz még vele, hacsak nem valami extra kihagyhatatlan akció. Első gyereknél 25 hetesen kezdtünk vásárolni, a kiságyat 27 hetesen vettük meg. A másodiknál 5 hetesen vettem meg a hordozót, de csak mert extra olcsó volt és egyszeri alkalom. Ezenkívül mindent majd a 20. hét után.
2014. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok babonás, simán vásárolnék már. Amikor 7 hetes terhes voltam, akkor kaptam a páromtól 5 pár babazoknit, mert megtetszett neki:) Most 9. hetet töltöttem és csak azért nem kezdtem még vásárlásba, mert március körül akarunk költözni, addig se nem férnek a holmik, se nem akarjuk rángatni egyik házból a másikba. Én úgy gondolom, hogy minden rendben lesz és augusztusban lesz babám. Ha elfér a babaágy, akkor én megvenném. Ne egyszerre kelljen mindent.
2014. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bőven ráér még a kiságy. Én 30 hetes korom után kezdtem el vásárolgatni. Előbb a nagyobb dolgokat, kiságy, babakocsi, festés, kiskád, stb. Utána meg a többit.
2014. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akadt egy nagyon szép praktikus, kombi kiságy és kaptam az alkalmon. Nagymamám ragaszkodott hozzá,hogy szeretné megvenni , ezért nem mondtam nemet :)Hétfőn hozzuk el.
2014. jan. 3. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia,engem nem érdekeltek a babonák....valahogy annyira egyértelmű volt,hogy nem lehet semmi baj.Igy már 7 hetesen ,mikor kiderült,hogy jön a baba és magamhoz tértem elkezdetem megvenni a dolgokat.Annyi minden kell a kezdéshez és nem akartam a végére hagyni,mert sok egyszerre annyi pénzt kiadni és arról nem is beszélve,hogy nagy pocakkal sokkal fárasztóbb vásárolgatni...Gratulálok a babához és kellemes babavárást kívánok :)
2014. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

18 hetes voltam, mikor megérkezett a kiságy:-) minek hagyjam a 30. Hét utánra???? :-) a vége fele pihenni kell!! Sajna a festés/szekrény/pakolás a végére tolódott ki, biztos nem így csinálnám ha újra lehetne! Szerintem a 32. hétig a nagy dolgokkal kell végezni! Utoljára a babaruhák....


3 hónapos kslány anyuja

2014. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj,köszönöm mindenkinek,olyan jó ezeket olvasni :) kellemes babavárást és babázást,akinek még aktuális ! :)
2014. jan. 4. 13:11
 8/10 anonim válasza:
61%
A babaágyról mifelénk kering egy hiedelem/babona(?), de ez csak az összeszerelésre és nem a vásárlásra vonatkozik : a 7. hónapig "nem szabad" összerakni. De persze mindenki maga tudja, mit csinál. Örömteli babavárást!
2014. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
De aranyos vagy!!!! Ha valamibe beleszeretsz, megveheted, bár a kiságy nem két forint, az én fiam az unokabátyjától örökölte! Nagyon jó egészséget mindhármatoknak, pussz!
2014. jan. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én kb. 20hetesen rendeltem meg a kiságyat,de csak 2hete szereltük össze :)

36hkm

2014. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!