Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai vetélés, műtéti befejezé...

Korai vetélés, műtéti befejezés után mikor kezdtétek el újra a nemi életet és próbálkoztatok újra a babával?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

4-6 hétig nincs szex(dokitól függ)!!!

Én 1 hónapot vártam és próbálkoztunk többször is sajnos.(6x)

De meg is van az eredmény, most 9 hónapos.

2010. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 4 hetet vártunk az együttléttel, és 2 hónapig védekeztünk. Ez az első védekezés nélküli hónap, majd kiderül....
2010. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy mised ab-om (elhalt terhesség), műtét után 3 héttel kontroll. Ott minden rendben volt. Az orvos akkor azt mondta, hogy minden tilalom feloldva, szex, kádban fürdés, stb. mehet. Így is volt, semmi prolémám nem lett. Egy menstruációt kellett megvárnunk, és már próbálkozhattunk. A következő terhesség fél év után sikerült, de az meg sajnos spontán vetéléssel végződött.
2010. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 mwnsit kellett várni, utána már próbálkozhattunk. Következő mensim már nem jött meg, egyből terhes lettem ismét. Semmi gond nem volt terhesség alatt, gyönyörű egészséges babát szültem 3 hónapja:)
2010. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 1.5 hét múlva megyek vissza kontrollra. Remélem minden rendben lesz,mert nincs kedvem kivárni azt a 3-4 hónapot,amíg próbálkozhatunk.
2010. jan. 10. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
bármit is mondunk itt szerintem azt tartsd be amit a te dokid mond, mert ő ismeri részletesen az eseted + a te és babád érdeke is, hogy egészséges kipihent, regenrálódott méhben foganjon meg ismét. 3 hónapot mondanak általában az újrapróbálkozásra, az még nem a világ!
2010. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!