Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen ez az ágy? Mennyit...

Milyen ez az ágy? Mennyit adnátok érte?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 9. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon lepusztutnak tűnik, úgyhogy egy fillért se.
2014. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyért egy fillért se+Szerencsétlen kisgyerek, ebbe a mocsokba és rendetlenségbe kell aludnia. Döbbenet.
2014. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
le lesz csiszolva+festve, csak a kialakítása miatt. fehér lesz amúgy
2014. jan. 9. 22:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Többe fog kerülni a fehér festék mint amennyiért el lehetne adni az ágyat. Gondolom az anyuka tudja, hogy nem mindegy milyen festéket vesz rá, mert egy sima fafesték nem jó rá.
2014. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi festettünk már át kiságyat, és az az igazság, hogy a babarát festékek + a vele járo meló, a léceket egyenként lecsiszolni baromi hosszadalmas volt. Szóval nem sokkal lett olcsóbb mintha vettünk volna egy olcsóbb kategóriás kiságyat. 2. kiságynak csináltuk egyébként, mert volt egy jó minőségű ágyunk, csak hamar érkezett a kistesó, és a nagyobbnak is kellett még 2-3 hónapig a rácsos.
2014. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Te most megakarod venni vagy el akarod adni?
2014. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Meg jó lenne olyan képet feltenni, ahol az ágy is látszik, van e hibája, stb..
2014. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

mi csináljuk, és 3000 egy ilyen festék, megkérdeztük :)


de a kialakítás az jó?? nem enyém lesz, azért kérdem, én nem vagyok benne

2014. jan. 9. 22:19
 9/18 A kérdező kommentje:
venni szeretném
2014. jan. 9. 22:20
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát 3000 nagyon kevésnek tűnik. Számoltál azzal is, hogy 2-3szor is át kell kenni? A sötétebb résznél tuti nem elég 1 réteg. És a pelenkázó résznél nagy felületek vannak.

Valakinek biztos jó, én külön vettem pelenkázó szekrényt, nem a kisággyal van egyben. De ez most olyan, hogy kinek melyik tetszik.

2014. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!