Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen ez az ágy? Mennyit...

Milyen ez az ágy? Mennyit adnátok érte?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 9. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg!De ha valakin szeretnétek segíteni aki nagyon szegény és neki festitek csináljátok akkor szép dolog.Biztos fognak neki örülni.De a picit aki benne fekszik én is sajnálom.Az ágyért max 5000 ft adnék.
2014. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szegény, de valóban ajándék.. én mondjuk nem látok különbséget ez, és egy 25ezres közt, de biztos azért, mert nem vagyok jártas benne...


mi a baj vele? segítene, ha tudnám konkrétan...

2014. jan. 10. 00:15
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Ezt a kiságyat nem lehet lefesteni, mivel ez nem fa!


Ilyen igénytelen helyről nem vennék semmit. Hihetetlen kupleráj van.

2014. jan. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
rákérdeztem, azt mondták fa :/
2014. jan. 10. 08:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé élesnek tűnnek a szélei és vannak benne olyan mélyedések amivel a csiszoló nem tud mit kezdeni. Nem tudom, hogy allítható-e a rács amin fekszik. Ha pl császárral szül rossz lenne akkorakat hajolgatni a piciért eleinte. És talán az még nem gond, hogy nincs ajtaja a pelenkázó résznek, de én biztosan olyat vennék attól függően mit szeretnék ott tárolni. Szerintem nézz körül még pár oldalon hátha találsz 8-10 körül jobb állapotút kialakításút. Én ezért 4-5ezret adnék de csak ha helyben van vagy ingyen szállítják.
2014. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az a gondom, hogy nekem is ez a kép sokat mond az eladóról. Ha én valamit el akarok adni, azt eladóvá alkalmas állapotba teszem. Nekem ez a kép, így ahogy van, egy trehány szülő-trehány hely benyomását kelti. és lehet hogy szép a kiságy, bár alig látni belőle valamit, akkor sem kellene.
2014. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
igazából ez nem hirdetésre szánt kép, csak látta, hogy keresek, és mivel már szét van szedve, ilyet talált.. de azt hiszem, ha valóban bútorlap, akkor lebeszéltetek :/
2014. jan. 10. 14:38
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megmondani a képből sajnos. :( Szerintem nézz körül, biztosan fogsz még találni. Aprod, jofogas, esetleg vatera ha még működik...
2014. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!