Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Megéri ez a kiságy az árát?...

Mebbb kérdése:

Megéri ez a kiságy az árát? Vagy más típusú jobb lenne?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 11. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én augusztusban vettem a vaterán full hasonló,brendonban vásárolt kiságyat 5000 ft-ért

Fél évet használták előtte

Szerintem nézz még körül máshol is ha van még időd :-)

2014. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép, de szerintem ennyi pénzért kapsz pelenkazosat :))
2014. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiságyat vennék használtan, de matracot csak újat!

Kifekszi a baba hamar a kókuszmatracot.

Második gyermekemnek jó volt az első kiságya, de matracot újat kapott.

Tudod hányszor pisilhettee, bukta le az előző gyerek a matracot!?

Fiam 6 hóbapos, kb 20x pisilte le!

2014. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hidd el, hogy nem volt lepisilve stb.

Matracot vegyél újat, az ágyra meg alkudj mert nem kell a matrac amúgy mi 8e ft-ért vettünk a brendonban matracot kókuszosat, 27e volt a kiságy kb ugyanolyan mint amit belinkeltél, mondjuk mi 2 éve vettük a minimanoban.

Amúgy jó ez a 70*140 méret, mert az én fiam már egész picinek körbemászta alvás közben az ágyat, így legalább volt helye.

2014. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ehhez hasonló van: szintén tömör fa, 140-es, és zárt végű. Jó, és szeretjük. 2 gyerekünk van, már a második használja 1,5 éve, és nálunk tényleg soha egyik sem pisilt, vagy hányt bele, és nálam is pelusozva volt a gyerekek feje alatt a nyál miatt. El nem tudom képzelni másnak hogy tud belepisilni az ágyba a fél éves gyereke... Ott teszik tisztába?????? Ez így elég undorítónak hangzik, biztos nem altatnám benne a gyerekemet, ha rendszeresen belepisilgetne.


Szerintem ha tetszik, vedd meg, csak alkudd le annyira, amennyit gondolnál érte.

2014. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!