Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik kiságy jobb? vagy...

Melyik kiságy jobb? vagy nincs különbség?

Figyelt kérdés

Melyik kiságyat érdemes venni? A négy oldalt rácsosat vagy a fej- és lábvégeknél tömört? vagy tök' mindegy?

Stabilitás szempontjából érdekel, meg a baba szempontjából (négy oldalt rácsosból pl. mindenhol ki tud "nézelődni"- mennyire fontos szempont lehet ez?).


2010. máj. 5. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Bár én is még csak most várom az első babánkat, de körbe rácsos mellett fogok dönteni. Mivel úgyis teszek rácsvédőt körbe, így a kilátás funkcióját veszti. Mert ha nem teszel, akkor ugye beakadhat a kis keze,lába. Persze az elől-hátul zárt biztos stabilabb, de drágább is általában. Nem hiszem, hogy egy kisbaba el tud használni egy ilyen ágyat úgy hogy az szétessen:)
2010. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekünk a fej és lábvégnél tömör,pelenkázóval van együtt amit le lehet késöbb szedni (magába polcos játéktárolónak tökéletes) és rendes 160 cm hosszú ágy lesz belőle,ez még az én kiságyam volt.Szerintem az ilyen jó mert sokáig lehet használni,nem olcsó de jobb mint egy sima körbe rácsos. Rácsvédőt stb...1 éves a lányom fél perc alatt lebontja oldalról a rácsvédőt bármikor és nagyon sokszor úgy alszik,hogy kilóg a rácsok között a lába a fejét meg teljesen rányomja a másik oldali rácsra.Nagyon sűrűn álmába mászik felfelé és szerintem sokkal jobb ha egy teljes felületnek nyomja a fejét mint a rácsokra és utána másnap kicsit meglátszik a fején a rácsok nyoma.

2010. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem olyan van ami a fej és lábvégnél tömör. Nem tudom soha se rendessen a fejvédőt odarakni mert nincs rács amihez hozzá lehessen kötni.
2010. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Nekünk pont olyan kiságyunk van mint 11:29-nek. Boltban tényleg drága az ilyen ágyikó, de mi megcsináltattuk. Ha van megbízható asztalos ismerősötök, sokat spórolhattok.
2010. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekunk egy eleg egyszeru ikeas kisagyunk van, harom oldalt racs, fejnel nem. A szempont nalam csak az volt, hogy termeszetesen allithato magassagu legyen, illetve hogy isaggya tudjuk alakitani.

Es hogy a szine ne tukrozze a baba nemet, mert tobb gyermeket terveztunk.

Mar a 2. babank hasznalja es nagyon jol birja a strapat (ami nem tul nagy strapa).

Pelenkazosat en azert nem szerettem volna, mert amikor az elso gyerek szuletett, akkor nagyon kicsi lakasban eltunk, egyszeruen nem akartam a maradek teret foglalni egy pelenkazos komoddal. Inkabb pelenkazos furdetot vettem (es azt sem sokat hasznaltam pelusozasra, mert az agy kenyelmesebb volt, foleg forgo babanal).

Meg most sem vettem pelenkazos komodot, pedig azota mar van helyunk boven, de most meg azert nem akartam, mert altalaban a foldszinten vagyunk a babaval napkozben, ejszaka a szobaban, igy a nap egyik feleben ugyis agyon, kanapen pelenkazas lenne, hiaba lenne a masik szinten pelenkazo, biztos, hogy nem hurcolnam a gyereket.

Egyebkent a foldszinten emelobetetes kisagyunk van, allandora nem vennek, mert hosszu tavon nem lesz eleg massziv (nagyobb, allo babanal), viszont a nappali alvasokra, illetve a nagyik latogatasanal meg ejszakara is tokeletesen megfelel.

2010. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat és taapsztalatokat
2010. máj. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!