Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárra kiírt kismamák,...

Februárra kiírt kismamák, hogy vagytok? Miket szereztetek be? Hogy viselitek az utolsó trimesztert?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 08:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Januárban szeretném összeállítani a kórházi csomagunkat, a babaszoba készülőben van. 31 hetes vagyok, közel 2 kg-osnak mérték most a babám. Vagy január végén vagy február elején érkezik. Picit vizesedek. Már nem dolgozok, próbálok sokat pihenni. Vannak jósló fájásaim is. Te?
2013. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.Mi február 22.ére várjuk az első kisbabánkat,aki ha minden igaz kislány lesz :) Sajnos eddig már +13kg-t híztam,de eléggé vizesedem. Nagyjáb´´ol már a 70 százaléka a babakelengyének megvan. Ünnepek után neki is kezdek a mosásnak,vasalásnak és január közepén összepakolom a korházi pakkot is. A 3.trimesztert eléggé nehezen viselem már a vizesedésnek köszönhetően,de még mindig élvezem. Te kedves kérdező?


30+3 hkm

2013. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
én február végére várom a babót.a szobája még romokban,a kiságy nemsokára elkészül,babakocsi,pár ruci van,de olyan igazi nagy bevásárlást még nem csináltunk.január elejére tervezzük,január közepére szeretnék készen lenni mindennel.A név választás sem sikerült még sajnos.Én eddig jól voltam,most kezd a medencém fájdogálni,és hamarabb elfáradok.néha ég a gyomrom ha olyasmit eszek.rengeteget hiztam már most 13kg-ot,félek mi lesz a végéig.de összességében jól érzem magam,még igy is szerencsésnek mondhatom magam,mert még hányingerem sem volt az elején.remélem ez után sem lesz ilyesmi.
2013. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy írtatok,mert annyira egyedül érzem magam napközben :(

Én február 20.-ára vagyok kiírva,31 hetes vagyok kislányt várok és én is 12 kg-ot híztam már.Hát ez van.Picit vizesedem,de nem vészes.Mi a kiságyat illetve babakocsit úgy kaptuk.A 2. babámat várom így az első babámnál-aki már 13 éves-eltettem a babaruhákat és azokat fogom kimosni,illetve kaptam még babaruhát.

A kórházi cuccot valószínű,hogy már csak januárban fogom összepakolni,mert még hiányzik 1-2 dolog belőle.

Igazából a kiságyat mi már összeszereltük :) hogy legyen mit nézegetni!

Nagyon várom már,viszont olyannyira félek is a szüléstől.Ti,hogy vagytok evvel a kérdéssel?

2013. dec. 16. 11:50
 5/34 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Te mikorra vagy kiírva??Mert te is 31 hetes vagy ahogy én és azt írod,h január végén vagy február elején lesz meg a babátok.Hogy van ez? :)

2013. dec. 16. 12:53
 6/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én Február 4.-ére vagyok kiírva a kisfiammal,de valamiért ugy érzem,hogy meglesz már Januárban.Már minden megvan a babának,a legkisebb ruhákat kimostam,kivasaltam a többit majd késöbb.A kórházi csomagot szépen-lassan össze teszem,de abból még hiányzik 1-2 dolog.A kiságyat majd Karácsonykor szereljük össze,akkor lesz rá idönk. Nekem ez az utolsó trimeszter a legnehezebb.2100g a baba,kicsit több a magzatvíz is ezért nagyon sokat mozog a baba,föleg éjszaka aktív így már nehezen alszok.A lábam és a derekam nagyon fáj,mindent megcsinálok,de már lassabban és közben többször kell pihennem.Csak arra gondolok,hogy pár hét és végre a kezemben tarthatom a kisfiamat :)

33hkm

2013. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Jajj de jó ilyeneket olvasni!!!Hu,kedves 6-os,akkor tényleg már nem sok van vissza!!!Igazából nekem is a mozgással van bajom.Nagyon hamar elfáradok és jóval kevesebb dolgot tudok elvégezni 1 nap,mint általában.
2013. dec. 16. 14:07
 8/34 anonim ***** válasza:

sziasztok. bocsi offolni fogok de lenne egy kérdésem. Ti nem vagytok rákattanva hogy x napra mindennek kész kell lennie? mondjuk febr 20ra vagy kiirva és jan 20.ig mindent meg akarsz LEGKÉSŐBB csinalni mert csak igy érzed magad nyugodtnak?

Csak mert én marcius közepire vagyok kiirva de februar közepére mindennek babavároan készre akarok csinalni. Valamiért ugyérzem hamarabb fogok szülni.

köszi és bocsi...

27hkm

2013. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is február 20-ra vagyok kiírva. :))

Babaholmit már mindent beszereztünk, a nagyobbik kicsink után megmaradtak a ruhácskák, bár ő kislány és most kicsifiút várok, de szerencsére van sok világos szín is a rózsaszín mellett :D

A derekam rettenetesen fáj, aludni már nem nagyon tudok, rengeteget járok pipilni is éjjel. :( Az oldalt alvásból már tök elegem van, és még csak december közepe van! :D Ráadásul nagyon erőseket rúg ami néha fájdalmas, rengeteget csuklik és már menetiránynak is fordult, csak így is maradjon :P

Mindenkinek szép babavárást a hátralévő pár hétre! :)

2013. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as,igen úgy vagyok vele,h nyugodt lenne a lelkem ha végeznék pl.:jan. 20-ra és remélem végezni is fogok,mert az után szerintem mozogni sem tudok :)

Kedves 9-es,hogy mennyire elegem van nekem is az oldalt alvásból és,akkor általában az ember a bal oldalán feküdjön többet.Ha te is február 20.-ra vagy kiírva,akkor hány hetes vagy most?

2013. dec. 16. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!