Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május végére kiírt kismamák,...

Gyöngyikee kérdése:

Május végére kiírt kismamák, elsösorba aki pécsen szül? De másokra is kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Van olyan kismamam aki màjus vègère van kiírva ès Pècsen szül? Hogy vagytok? Babátok nemèt tudjátok már? mocorog? Hogy viselitek ezt a hideget?

23+2 hkm



2014. febr. 2. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én május 30-ra vagyok kiírva, de császáros leszek, így valamivel előtte már velünk lesz a baba.

Én az utóbbi hetekben teljesen jól vagyok. Kislány lesz, ha minden igaz.

Első baba lesz, de már a 16. héttől érzem a mozgását. Este 11 és éjfél között mindig nagyon aktív, már szinte fáj, annyira, egyébként teljesen változó, mikor mennyire van mozgékony kedvében.

A hideggel nincs sok bajom, mert kevés időt vagyok kint, sajnos, mert szeretek sétálgatni nagyon, már hiányzik egy kiadósabb séta, de az utóbbi napokban lehetetlen, annyira hideg van, és most csúszik is minden.

Én is 23+2 vagyok :)


Veled mi a helyzet?

2014. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
irtam privit ;)
2014. febr. 2. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én május 19-re 3. baba és kisfiú lesz és legkésőbb őt éreztem mozogni, de már nagyon aktív :) 2 lányom már van. Ja és nem Pécsett fogok szülni :) A hideget utálom (terhességtől függetlenül) de azt leszámítva, hogy most több ruha kell kellemesebb, mint a lányoknál volt (ők ősz elején születtek) mert a dög meleg terhesen gyilkos :(
2014. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En majus 24re vagyok kiirva. Kisfiunk eleg keson kezdett mocorogni. De mar egyre erosebbeket rug. Csak nem tudom, hogy normalis e hogy az elmult napokban ritkabban erzem. De ha erzem, akkor egyre erosebben! Egyebkent minden rendben! Az eredmenyek tokeletesek! A hidegtol mar kikeszulok! Nem tudok mit felvenni. En nem magyarorszagon szulok...
2014. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!