Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiírt kismamák hogy...

Májusra kiírt kismamák hogy vagytok? Hanyadik babát várjátok? Érzitek már a mocorgását? Mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
Esetleg tudjátok már mi lesz?
2013. dec. 12. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia! Május 5-re vagyok kiírva, első baba, kisfiú :-)

Nagyon sokat érzem mocorogni, leginkább evés után. Sajnos az elején sokat kellett feküdnöm, ezért rengeteget híztam, eddig 15 kg-ot.

Ezenkívül jól vagyok, tüneteim nincsenek már, leszámítva néha egy kis gyomorégést.

Sajnos kétszer vetéltem már, így elég sokat aggódok, de igyekszem elhessegetni a rossz gondolatokat.

És Te kérdező, rólad mit lehet tudni?

Boldog babavárást!

Üdv: Kata

2013. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Május 4-re vagyok kiírva. Második gyermekem lesz. Kb, egy hete érzem a kicsi mozgását. Eddig még nem híztam egy dekát sem, (sokat hánytam idáig), majd gondolom ezután.

Tegnap előtt voltam 18. heti genetikai UH-n, ott megerősítette a doktor, hogy kislány lesz.

Hát majd kiderül..:)

És nálad mi a helyzet?

2013. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én május 16ra vagyok kiírva. 3 babámat várom,de 4. gyermekünk lesz. :) Előző kapcsolatainból van 1-1 fiúnk a férjemnek és nekem is és van egy közös is. Mindhárman fiúk,így nagyon reménykedünk egy kislányban,de UH-ra csak jan. 3-án megyek.Nem terveztük,de már nagyo várjuk ezt a kis picúrt. Mocorgást csak néha érzek és inkább csak 1-2 rúgás. Eddig kb 2 kilót híztam,de mivel csak a 9 héten mértek először,onnan tudom számolni.Így is van rajtam kb 6-8kiló plusz és az előző terhességeimmel is csak 12 kilót híztam összesen.
2013. dec. 12. 13:36
 4/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok, a mi dátumunk május 6. Kétszer mondták már biztosra, hogy kislány:)

Jól lennék, és tudnám élvezni a terhességemet, ha hetek óta nem keményednék sokat, ami sajnos még korai.

Pont ma tettem fel egy ezzel kapcsolatos kérdést, csak nem nagyon jönnek a válaszok:)

2013. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ja és kb. 3 kilót híztam, amiből az utóbbi egy hétben egy kilót leadtam az állandó hasmenés miatt. Muszáj sok magnéziumot szednem, ami így hat:(
2013. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Május 14.

3 kg, de a cigi letevése utáni két hétben jött fel két kg ebből, azóta nagyjából stagnál a súlyom. Anyám se hízott, pedig elmondása szerint szénhidrátot evett szénhidráttal - remélem örököltem.


Jövő héten lesz UH, de lánynak tippelte a szonográfus a 12. hetin. A rokonságban két gyereket már jól tippelt, ezért meglepődnék, ha most fiút mondanának.


Érezni már hetek óta éreztem, de nagyon szőrmentén és ritkán. Egyértelműen kb egy hete érzem, főleg bizonyos fekvő vagy ülő pózokban. Engem egyelőre bélkorgásra emlékeztet az érzés :)

Első gyerek.

2013. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Május 3. kislány lesz eddigi hízás 1kg 2. baba az első is lány :) már 12-hetesen rezgő érzés :) 15. héttől bökdösés ma már jó erős bökdösés :D
2013. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Május 19 :) 12.heti uhn azt mondták kislány azóta nem erősítették meg :) 20.án megyünk uhra. Eddig 4 kgot híztam kb:) De én nagyon régóta érzem mocorogni 4 napja érzem hogy rúg! Jó erőseket:D
2013. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Május 19 3. baba és úgy néz ki, hogy kisfiú van már 2 lányom. Kb 1-2 hete érzem hogy mocorog :)
2013. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Május végére várom az ikreimet, kisfiút, kislányt vegyesen :) Próbálok a babákon kívül magamra is nagyon-nagyon odafigyelni, az étkezésemre, rendszeresen sportolok is (még), így viszonylag jól viselem a dolgokat, eddig csak fél kg jött fel :)

Mocorgást még nem nagyon érzek, néha egy kicsit, de párom szerint csak beképzelem. Majd idővel :)

Első babák lesznek, 24 éves vagyok.

Üdv, Móni

2013. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!