Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Játszószőnyeget tudnátok...

Játszószőnyeget tudnátok ajánlani? Ami elég nagy méretű, jó minőségű, de nem horror drága?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem vagy a híve, de én apródon nagyon szuper játszószőnyeget vettem a kicsinek. És az a jó bennük, hogy úgy ahogy van, mehet a mosógépbe. Boltban olyat, ami nagy is, jó is, olcsó is, hát nem tudom.
2014. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! az olcsó pl chipolino, Lorelli szőnyegek ezek szerint gyengébb minőségűek,
2014. ápr. 4. 21:13
 3/5 A kérdező kommentje:
?
2014. ápr. 4. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén nem igazán tapiztam még őket, ez fischer price-os szőnyeg de nagyon jó. Csak 2 hónap múlva érkezik a babám, később terveztem beszerezni, de ráakadtam és nem hagyhattam ki. És ami tetszik még benne, hogy sok "inger zónája" van (zörgő, dudáló, tükrös részek). Szerintem amiket te írtál, azok is jók lehetnek, az anyagán úgyis érezni mennyire strapabíró.
2014. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zaphyris válasza:
Lamenze játszószőnyeg,0 hónapostol használjuk,Tescoban vettem 10ezerért,több funkciós,akár 1 éves korig tuti leköti.Mi 6 hónapja használjuk és még mindig izgi.Kiteritve szőnyeg,oldalait felhajtva híd van hozzá játékokkal, félig összehajtva hason készteti játékra a kicsit,teljesen összecsukva házikó,felragadnak rá oldalt a játékok.Mosható az egész,élénk színes.
2014. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!