Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti vennétek/vettetek új...

Ti vennétek/vettetek új kókuszmatracot újszülöttnek, ha a nagytesó ágyát megkapja/megkapta?

Figyelt kérdés
A nagyobbik 2,5 lesz mire jön a tesó így inkább ő kap új ágyat, a rácsosat pedig a kistestvér. Kókuszmatracnál számít, hogy 2,5 évig használva volt? Egyszer kellett pisi miatt átmosnom.
2014. ápr. 16. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem , nem vennek ujat.
2014. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vennék újat. Ha nem hepehupás, teljesen jó lesz a kistesónak.
2014. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sokszor pisilt szivacs van, mondjuk azt jóval könnyebb tisztítani, de nem kap újat a tesó.
2014. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekünk is kókuszmatracunk volt a kiságyban, de az olyan szinten áteresztette a dolgokat, hogy gyakorlatilag a pisi egy-az egyben átfolyott rajta.Gondolom ezért annyira jó a kókuszmatrac, nem marad benne semmi.Nem tudom nektek milyen van.,
2014. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi unokatesótól kaptunk volna kókusz matracot, de valahogy nekem a matrac olyan intim dolog, hogy inkább vettem újat és nem kókuszt, mert az nagyobb korban már kényelmetlen.
2014. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vettünk újat. Lehúztam a huzatát, kimostam-vasaltam, átmostuk a matracot és ennyi.
2014. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

semmiképp nem veszek újat. pedig már az első csemete is használtan kapta. nem hepe-hupás, nem büdös,az én lányom sosem pisilte le,amikor vettük sem volt rajta folt,nem volt büdös.

a nagylány kap egy leesésgátlósat,a kicsi meg beköltözik a rácsosba. (1éves,8 hós lesz a nagy)

2014. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerintem egész jó állapotban van, akkor megmarad :)
2014. ápr. 16. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp újat veszek; mi is használtan kaptuk az ágyat. Nem szeretném ha az én kisbabám másnak a pisi maradványában feküdne; akkor sem, ha átfolyik minden a matracon. Azon kívül lehet hogy ez alaptalan; de ahogy a cipőt kijárjuk, úgy a matracot is kifeküdjük szerintem; szóval már csak ezért is veszek újat. Tudom hogy sokaknak pénzkidobásnak tűnik; de amit megspórolok így az ágyon hogy azt nem kell venni; szívesebben ráköltöm a matracra (akkor is, ha nekünk is meg kell fogni a pénzt!).
2014. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!