Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kisbabás, kisgyermekeseknél...

Kisbabás, kisgyermekeseknél mennyire van igény az egyedi gyermekruhákra illetve babaágyneműkre?

Figyelt kérdés
Varrónő a szakmám, nem ez a főfoglalkozásom, de gondoltam rá, hogy mellékesként varrnék szép, igényes babaholmikat. Van erre igény? Ti megveszitek az ilyesmit, vagy kapjátok inkább innen-onnan rokonságtól barátoktól a holmikat?
2014. máj. 20. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha minőségi alapanyaggal dolgozol es hasznot is akarsz, akkor megfizethetetlen lesz a kesz áru. Max alkalmi ruhákrol tudom elképzelni, hogy varrassam a gyereknek.
2014. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A babaholmikkal az a helyzet, főleg családon belül, hogy általában kevés ideig hordják őket a kicsik, így sokáig örökíthető. Persze sokan vannak, ahol az ő gyerkőcük az első a családban, ott meg tapasztalat alapján a minőségi dolgokra mennek. Annyi nehézséged lehet ezzel a dologgal, hogy nehéz behozni a köztudatba, illetve az ismeretlenség miatt vonakodhatnak a minőség miatt. Mondjuk én szeretem pl a kézműves dolgokat és ha vásárban vagy ilyesmi helyen vagyunk szoktam is venni tesóm kislányának szép kézműves szoknyácskát, ruhát, ilyesmit. Az egyedi neves ruhaneműket viszont már nagyon sok helyen lehet kapni, azzal nem biztos hogy érdemes próbálkozni. De sok sikert, ha belevágsz! :) 40hkm
2014. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anyukám megcsinálja amit kell, õ is varrónõ. Ha nem lenne akkor én biztos csináltattam volna pár dolgot (falvédõ, ágytakaró..)
2014. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én senkitől semmit nem kaptam, mindent be kellett szerezni és pont azt tapasztaltam (kis túlzással), hogy pl. ágyneműben a kék-rószaszín, esetleg sárga macikás stb. a kínálat.

Én szívesen kerestem-kutattam egyedibbet is, nálunk a zöld lett a menő pl- de ez csak egy példa volt.


Én szívesen vennék valami egyedi, nem csak a szokásos kék-szürke-barna alapszínekből álló kisfiú ruhákat is (van, de azért sokat kell keresni...)


Félvér kisfiam van, nagyon szeretjük az erősebb narancsszínt, a zöldet, a fehéret is és valamilyen krokodilos, dzsungeles mintát- csak sokkal nehezebb megtalálni ezeket.


Szerintem igenis lenne rá igény- természetesen nem dömpingben és nem tömegszerűen, de biztosan van az a szegmens, akiket ezzel meg lehet célozni.

Talán ugyanolyan sok múlik a reklámon, elérhetőségen, ismertségen, mint a varráson.


(még egy eszembe jutott: egyedi, nagyobb méertű hálózsákok pl.)

2014. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

...előző vagyok.

Az jutott még eszembe, hogy én akkor vásárolnék szívesen tőled, ha egymással jól kombinálható darabokat gyártanál és minden méretben. Pl. póló és nadrág, de nem szettben, hanem külön külön és 2-3-4 egymással is jól összeillő színben, de hasonló fazonban.

Esetleg ha pl. hímzést vagy matricázást meg lehetne beszélni, egyeztetni, tudnál esetleg egyedi ötletet is megvalósítani (vagy lenne jó kis lástád, galériád pl. mesehősökből stb.)

2014. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Én írtam a babaruhás kérdést :) Egyenlőre még nincsenek mintadarabjaim, most készülök ennek nekiesni, ha tudok mutatni valamit és tetszeni fog a munkám, akkor a többit akár meg is beszélhetnénk! :) Szerintem ez még pár hét minimum amig lesznek darabjaim, amiket meg tudok mutatni, de nem fogom elfelejteni és írok itt egy üzenetet, utána meg felvehetjük rendesen a kapcsolatot!
2014. máj. 20. 16:28
 7/9 A kérdező kommentje:
na basszus ezt levélbe akartam elküldeni :D
2014. máj. 20. 16:28
 8/9 anonim válasza:

Én is hasonlóban gondolkodom, mint te. :-)

Én úgy vettem észre, hogy van rá kereslet, de tény, hogy nem akkora a piaca, mint mondjuk a kínai ruháknak. De van. És az embereknek egyre nagyobb igényük van a minőségi termékekre. Lassan rájövünk, hogy az olcsóbb nem biztos, hogy olcsóbb.

Ami még számomra vonzó, ha valami magyar. Magyar alapanyagból, magyar kezek által létrehozott. És igen, ami nem rózsaszín-kék macis-nyuszis-diznis.

Szóvaj hajrá!

2014. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Hát a kisdedet be kell takarni, ha télen kirakod az utcára, mert fázni fog a füle, na meg nem utolsó sorban a fejtetője is! Noha nem sírdogál, csupán csak rí, lehet, hogy ez egy jel! Annak a jele, hogy midőn kint feküdt nyugalmában, arra ment egy kandúr és megkarcolta a fejgyámját! Erre oda kell figyelni, kedves Apuka.
2014. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!