Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislányomra...

Másfél éves kislányomra kevés, ha csak pelust adok éjszakára? 28 fok van nálunk, kicsit később gondoltam betakarom, nyitott ablaknál alszunk.

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
takard be egy textilpelussal vagy egy lepedovel, ha alszik konnyen megfazik
2010. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem egy ujjatlan badyt adj rá, hogy a melkasán azért legyen egy réteg. Biztos ami biztos alapon, az én fiam se szereti a meleget, vagy így alszik, vagy egy napozóban. Mondjuk és elalvás előtt lehűtöm a szobáját klímával.
2010. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nalunk 27 fok van. Az en kislanyom 17 hos, de adok ra egy rovidujju badyt, es meg be is takarom egy nagyon vekony pokroccal. Szerintem adj ra egy ujjatlan badyt, vagy legalabb takard be.
2010. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én 4 évesem is egy szál pelusban alszik, a takarót se akarja (teljes joggal, hisz izzad egy pamut lepedővel borítva is...)


Születése után egyébként, mikor kb. másfél hónapos volt, szintén ilyen hőség volt, akkor is egy szál pelusban aludt - akkor terítettem rá egy textilpelust, de leforogta magáról... :)

Szerintem, ha izzad bodyban vagy takaró alatt, nyugodtan altasd pelusban...

2010. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az én 19 hós lányom is egy szál pelusban alszik. Pár napja még adtam rá rövid bodyt, de csórikám úgy leizzadt, hogy inkább nem teszem ki ennek. Betakarhatod, max. ha melege van lerúgja. üdv
2010. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 kelemenkelo ***** válasza:
69%
ur isten 4 évesen pelusban.nem szégyeled magad?tanits már meg a gyereked a szobatiztaságra.beszélni tud,?
2010. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

07.21-nek üzenem!!

Oltáli nagy bunkó vagy!!! Az éjszakai szobatisztaságra max 5 éves koráig kell a gyereknek rászokni! Olvass utána nagyokos!! ja Bocs! lehet a te gyereked már fél évesen az volt mert kényszerítetted és most pszichológushoz jársz vele mert zizi lett! bunkó!!!!

2010. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 14. 11:55
 9/19 anonim ***** válasza:
enyém 15 hónapos és kispóló, pelus szerelésben alszik. semmit nem terítek rá. sosem igényelte, ill. tűrte meg.
2010. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kelemenkelo ***** válasza:

07.21-es.19 honapos volt a kislányom és szobatiszta.éjszaka is

te bunkó

2010. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!