Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen játékkonyhátok van...

Milyen játékkonyhátok van otthon (ha van)? Szeretnék kislányomnak venni de fogalmam sincs melyik a legjobb.

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk még nincs, mert egyelőre nem tudnánk hova tenni, de a bölcsiben nagyon szereti a gyerek azt ami van.

Ha lesz helyünk akkor fából csináltatunk egyet, amit később kis komódnak tud majd használni (ha már kinőtt a játékkonyha korszakból)

2014. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nincs, de tervezzük, hogy lesz. Nekem ezek a házilag készítettek nagyon tetszenek és a gyereket is be lehet vonni a tervezésbe :) [link]
2014. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen van: [link] 2 éves a lányom, szeret vele játszani, de még a bátyja is.
2014. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jujj de jo pont ez az egyik amit kineztem...milye nyithato? Beteheto fal melle vagy abszolut korbejaros? Hova lehet pakolni?
2014. jún. 26. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Smoby Loft van.

[link]

Már 4 éve megvan, azt is túlélte, hogy a kisebb lányom a lehajtott sütőajtón állt. :)

2014. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a Tefal konyhára gondolsz: nyílik a sütő, meg a hűtő, van beépített kávéfőzője, főzőlap, mosogató. Egyik oldalán polcok vannak. Szerintem körbejárhatónak jobb, de ha fal mellé teszed, akkor is a sütő-hűtő, a főzőlap, mosogató, kávéfőző használható. A főzőlap egy részét meg lehet csinálni úgy, h ha edény teszel rá, akkor sistereg veszettül. Amúgy jó minőség, nekem tetszik. Hűtőben, sütőben nincsen polc.
2014. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi csináltunk a gyerekeknek. Kartondobozokból, régi csaptelepből, egy fém tálból, némi fából stb. Nagyjából egy hónap volt összerakni (főleg az, hogy kitaláljuk, mi miből legyen), de megérte :)
2014. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!