Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb otthon végezhető zsírégető torna videó a piacon?

Figyelt kérdés

A hangsúly a zsírégetésen van. (Egy túlsúlyos de a mozgást jól bíró lánynak. 24L 170/80)


Melyik a kedvencetek?


Én még csak a Kiképzést próbáltam Norbitól. Arról tapasztalatok? Én elég jól bírtam de bírnék kicsivel többet is.



2014. máj. 25. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

A tornád inkább hagyd.


Diéta+aerob edzés+súlyzós edzés

Ajánlott a Sárga Kapszula

2014. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

Nincs zsírégető edzés, értelmes edzés van.


Zsírégetés az étkezésed minőségén és mennyiségén, tehát a diétádon múlik, ami kihat a tested működésére, egészségére.

2014. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt csinálom! :)

Diéta adott, súlyzós edzés adott (kéz és lábsúlyzóval futok és aerobikozok.) És a zsírégető videók mindig aerob mozgást tartalmaznak.

Ezért kérdezem, hogy nem ismertek e valami jó zsírégető-aerobik videót, ahol egy program kb. 1 órás. Nem akarom megvásárolni a rosszakat. :)

A Norbi bejött de úgy érzem, hogy 1-2 hét és nem lesz elég.

2014. máj. 25. 19:15
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne keverd már kérlek...


Súlyokkal aerobikozni nem egyenlő a súlyzós edzéssel. Sőt még, ronthat a tartásodon is.

2014. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

Tucatnyi videót ismerünk, de értelmetlenek.


Döntsd el miért akarsz edzeni (zsírégetés opció nincs, az nem edzésen múlik) és annak megfelelően keress edzést.


Ha csak otthon akarsz mozogni valamit akkor fegyencedzés + mondjuk bodyrockTV videókat lehet kipróbálgatni.

2014. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Az aerobik részben zsírégető edzés. De igazad van.

A fegyenccel meg nem nagyon fog fogyni ha nagyon zsíros.

Oké én leszálkásodtam, mert nem volt rajtam nagyon sok túlsúly. De ha van diétája akkor menni fog.

Egyébként, hogy lehet neked 38% a hasznos válaszod? :o


Kérdező: Sárga Kapszula

2014. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem azokat írom amit a többség vár. Látod, én erősítést ajánlok meg szálkásító étrendet.


De figyelj: én azt fogom írni neki, hogy szálkásítás alatt ne egyen rizst, mert nem kell annyi ch.


Na ezért vagyok 38%-os.


Ha meg netán arról is írok hogy ha beteg akkor nem gyógyszert kell bevenni, hanem meging csak normálisan kell enni, na akkor voltam 33%-os :D

2014. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
:D
2014. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
A tempós gyaloglásnál nincs jobb zsírégető gyakorlat a földön. Kombináld csirkemellel, zöldséggel meg rizzsel. Tejterméket hüvelyeseket meg felejtsd el. 3 hónap múlva 10 kilóval kevesebb vagy. Ennyi.
2014. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Szálkásításban nem a legjobb rizs.

A csirke-rizs kombó meg unalmas lehet. Igaz, rengeteg variáció van, de akkor is unalamas egy idő után. Ehetsz halat,marhát is nyugodtan.

2014. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!